Gebelikte suyun azalması Acil cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saniye dinler tarafından oluşturulan Gebelikte suyun azalması Acil cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,916 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte suyun azalması Acil cevap
Konbuyu başlatan Saniye dinler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mucizebebekim

Saniye dinler

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık gebeyim dün aksam özele cinsiyet ogrenmeye gittik doktor suyun azcık azalmıs dedi sizlerde oldumu?

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik döneminde ara ara su azalıp cogalabiliyor. Cok azalma yoksa endişelenmeyin. Bol sıvı tüketin havuç suyu sıkıp için geçmiş olsun

Saniye dinler

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim tatlım ins bi sıkıntı olmaz evet doktor da bana havuc suyu içmemi onerdi..
Cok az dedi ins duzelir oda

G

Güler

Guest
Merhaba.Ben de 15 haftalıkken suyum azaldı acil ayrıntılı ultrasona aldılar ve yaşama şansı yok dendi.Ama ben bırakmadım mücadeleyi bol sıvı ve havuç suyu içtim.Hala tam toparlayamadım ama en azından daha iyi durumda şuan 21.haftaya girdim.İnşallah sağlıcakla alırız kucağımıza.

Saniye dinler

Kayıtlı Üye
rank
Ara sira olabiliyor doktor tedavi onermedi mi kuzenimin oyleydi iki gun hastanede kalmisti size ne onerdiler
Meraba bana doktor havuc suyu önerdi bisey demedi baska da 🤲
Bakalım cuma tekrar gidecem inş düzelmiştir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba.Ben de 15 haftalıkken suyum azaldı acil ayrıntılı ultrasona aldılar ve yaşama şansı yok dendi.Ama ben bırakmadım mücadeleyi bol sıvı ve havuç suyu içtim.Hala tam toparlayamadım ama en azından daha iyi durumda şuan 21.haftaya girdim.İnşallah sağlıcakla alırız kucağımıza.
Cok gecmiş olsun size de canım amin insallah du mübarek kandil günü rabbim evlatlarımızı bize bagıslasın saglıkla kucagımıza alalım 🤲
Bende cuma tekrar gidecegim ins düzelmiştir

Tüm sayfalar yüklendi.