Gebelikte suyun gelmesi

• Konbuyu başlatan Kübra ve bekirin annesi
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra ve bekirin annesi tarafından oluşturulan Gebelikte suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 553 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Kübra ve bekirin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır
K

Kübra ve bekirin annesi

Guest
Merhaba arkadaşlar 36 haftalık hamileyim dün akşam duştan sonra kendimi iyice kurulandim aradan 15 dk sonra baktım iç camasirim ıslanmış 1 su bardağı kadar vardı ıslaklık hafif sancılarım da oluştu az önce yürüyüşe çıktım eve geldim 1 saat sonra aynı şekilde iç camasirim yine ıslanmış acaba su yum mu geliyor anladım hiç böyle bir şey yaşamadım yardımcı olur musunuz lütfen

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 36 haftalık hamileyim dün akşam duştan sonra kendimi iyice kurulandim aradan 15 dk sonra baktım iç camasirim ıslanmış 1 su bardağı kadar vardı ıslaklık hafif sancılarım da oluştu az önce yürüyüşe çıktım eve geldim 1 saat sonra aynı şekilde iç camasirim yine ıslanmış acaba su yum mu geliyor anladım hiç böyle bir şey yaşamadım yardımcı olur musunuz lütfen
Canım bende 39 haftalığım bendede aynı iç çamaşırım hep ıslanıyo
2 gün önce ben dede banyodan sonra ayni öyle 1 çay bardağı kadar su gelmişti
Sonra bebegimin hareketlerini takip ettim
Çok şükür hareket etti yinede ihmale getirme
Ben gitmedim ama yinede sana gitme diyemem
Allah in izniyle bir an önce kurtuluruz inşallah
Allah bütün hamile annelere kolay doğumlar nasip etsin.
Allah a emanet ol canım

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnce bir acile gözuk ne olur ne olmaz inşallah herşey yolundadır 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende 39 haftalığım bendede aynı iç çamaşırım hep ıslanıyo
2 gün önce ben dede banyodan sonra ayni öyle 1 çay bardağı kadar su gelmişti
Sonra bebegimin hareketlerini takip ettim
Çok şükür hareket etti yinede ihmale getirme
Ben gitmedim ama yinede sana gitme diyemem
Allah in izniyle bir an önce kurtuluruz inşallah
Allah bütün hamile annelere kolay doğumlar nasip etsin.
Allah a emanet ol canım
Kız günün gelmiş niye gitmedin suyu gelen bebekte hareket eder bnm kızım 42 haftalık doğdu bn 2 ay gtmemistim doktora bir gittim sıfır su hemen sezeryana aldılar ama kizimin hareketleri falan gayet iyidi artık özelde ki doktor başka bir hasneteye gitmiyim diye mi hemen orda tuttu beni yoksa suyu mu bitmişti anlam veremedim 😐

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnce bir acile gözuk ne olur ne olmaz inşallah herşey yolundadır 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız günün gelmiş niye gitmedin suyu gelen bebekte hareket eder bnm kızım 42 haftalık doğdu bn 2 ay gtmemistim doktora bir gittim sıfır su hemen sezeryana aldılar ama kizimin hareketleri falan gayet iyidi artık özelde ki doktor başka bir hasneteye gitmiyim diye mi hemen orda tuttu beni yoksa suyu mu bitmişti anlam veremedim 😐
Ya işte evde sancım felan olmadan gitmek istemiyorum hayırlısıyla dogursaydim artık zorlaniyorum
🤦‍♀️😔

K

Kübra ve bekirin annesi

Guest
Sancım geliyor arada bebeğin hareketleri normal hatta bir anda sertleşiyor canım aciyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar