Sorum var Gebelikte tansiyon şeker ve kansızlık yaşayanlar..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Gebelikte tansiyon şeker ve kansızlık yaşayanlar.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 273 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte tansiyon şeker ve kansızlık yaşayanlar..
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bütün hepsi beni buldu tansiyonumu 3 ilaçla dengede tutuyoruz kansızlık da varmış doktorum bu kadar ilaç kullanıyorken ona başlamayalım dur bi bakalım dedi. Gebelik şekeri içinde yarın 100lük yükleme yapıp endokrin bölümüyle görüşeceğiz dedi. Bütün bunlara benzer yaşayanlar sağlıkla doğum yapabildi mi? Kocamla tartışmaktan sıkıldım. Neymiş annesinde yıllarca tansiyon varmış bişey olmuyormuş bu gebelik tansiyonu tehlikeliymiş diyorum yok öyle bişey dio..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bütün hepsi beni buldu tansiyonumu 3 ilaçla dengede tutuyoruz kansızlık da varmış doktorum bu kadar ilaç kullanıyorken ona başlamayalım dur bi bakalım dedi. Gebelik şekeri içinde yarın 100lük yükleme yapıp endokrin bölümüyle görüşeceğiz dedi. Bütün bunlara benzer yaşayanlar sağlıkla doğum yapabildi mi? Kocamla tartışmaktan sıkıldım. Neymiş annesinde yıllarca tansiyon varmış bişey olmuyormuş bu gebelik tansiyonu tehlikeliymiş diyorum yok öyle bişey dio..
Evet tehlikeli gebelikte olan tansiypn ile normal tansiyon bir değil ki normal tansiyon bile yeri gelince çok zararlı eşinle tartışma boşver rabbim düşündüğün şeye uğratmasın inşallah 🤲🏻.rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu tür rahatsızlıklar olupta sağlıklı doğan bebek var tabi ki canım benim olumsuz asla düşünme strese girme. tansiyonun ilaçla kontrol altına alınır. Şekerin yüksekti onun içinde diyet yaparsın ve gerekirse küçük doz insülin kullanırsın kansızlık için şimdilik ilaç yerine evde kan yapıcı besinler tüketmeye özen göster. Doğuma az kala iki tane kan serumu alırsın o da düzelir. Hepsi çözümü olan durumlar endişe etme. Bu da senin sınavın. Ne olursa olsun moral çok önemli bebeğin için pozitif düşünmeye odaklan bak gör vücudundaki değisiklikleri. Her zaman duamdasın canım benim🤲. Herşey yoluna girecek Allah'ın izniyle. Baya uzun olmuş hakkını helal et 🙏💕💕

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Sinir stresde çok etkiliyo tansiyonu canım sakin olmaya çalış doktorun o doğru şekilde yönlendirir geçmiş olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sinir stres yapma eşimiz de olsa ağzı olan genel de konuşuyor normal şeker ve tansiyon la gebelikte ki bir değil bir tanıdığım yüksek şekerle doğum yaptı gayette iyiler çok şükür canınız sıkma umarım hepsi düzelecek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bu tür rahatsızlıklar olupta sağlıklı doğan bebek var tabi ki canım benim olumsuz asla düşünme strese girme. tansiyonun ilaçla kontrol altına alınır. Şekerin yüksekti onun içinde diyet yaparsın ve gerekirse küçük doz insülin kullanırsın kansızlık için şimdilik ilaç yerine evde kan yapıcı besinler tüketmeye özen göster. Doğuma az kala iki tane kan serumu alırsın o da düzelir. Hepsi çözümü olan durumlar endişe etme. Bu da senin sınavın. Ne olursa olsun moral çok önemli bebeğin için pozitif düşünmeye odaklan bak gör vücudundaki değisiklikleri. Her zaman duamdasın canım benim🤲. Herşey yoluna girecek Allah'ın izniyle. Baya uzun olmuş hakkını helal et 🙏💕💕
Katılıyorum 👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar