Gebelikte Tetanoz aşısı olunuyor mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby tarafından oluşturulan Gebelikte Tetanoz aşısı olunuyor mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,418 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Tetanoz aşısı olunuyor mu
Konbuyu başlatan Baby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gebelikte tetanoz aşısı vurduran var mi?
Ben yaptım canım . Önce dedim yapmayacam ama doktorum aşıların öneminden bahsetti ve muhakkak yapmam gerektiğini söyledi ve bende iki aşıyı yaptım üçüncüsünü de doğumdan sonra yaptıracam. Normal de hepsini gebelik sürecinde yapıyorlar ama ben geç gittiğim için hemşire diğer aşımın doğumdan sonra olabileceğimi söyledi

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
ben birincisini yaptırdım .hareketli bebeğim biranda hareketleri yavaşladı.biraz araştırdım erken doğum olduğu söyledi 2.yi yaptırmadım.yaptırmayıda düşünmüyorum.bu sitede çok bayan aşı sonrası erken doğum olduğunu yazmıştı umursamadım ama aşı vurdurduğum gün bebeği ne kadar etkilediğini görünce ikinciyi yaptırmadım
Böyle bir şey varmı gerçekten eğer erken doğum ihtimali olsa neden doktorlar izin versin ki böyle bişeye

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
ben birincisini yaptırdım .hareketli bebeğim biranda hareketleri yavaşladı.biraz araştırdım erken doğum olduğu söyledi 2.yi yaptırmadım.yaptırmayıda düşünmüyorum.bu sitede çok bayan aşı sonrası erken doğum olduğunu yazmıştı umursamadım ama aşı vurdurduğum gün bebeği ne kadar etkilediğini görünce ikinciyi yaptırmadım
Aşılarin ne kadar önemli olduğunu Doktorlar söylüyor. Erken doğumla hiçbir ilgisi yok bence. Tatanoz aşısı yapanlara hemşire önce soruyor alerjisi olanlara yapılmıyor benim alerjim olup olmadığına bakıldı sonra aşı yapıldı evet iki üç gün kolunda ağrı oluyor ancak bebeğe bir etkisi olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa neden sadece gebelikte bu aşılar yapılıyor ki🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar