Gebelikte Tüy dökücü krem kullanılır mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümrüttt tarafından oluşturulan Gebelikte Tüy dökücü krem kullanılır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,299 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Tüy dökücü krem kullanılır mı
Konbuyu başlatan Zümrüttt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Zümrüttt

Kayıtlı Üye
rank
Dün doktora kontrole gittim gitmisken tüy dökücü kremi sordum zararı yok dedi sizce kullansam birşey olurmu hamilelikte kullanan oldumu

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dün doktora kontrole gittim gitmisken tüy dökücü kremi sordum zararı yok dedi sizce kullansam birşey olurmu hamilelikte kullanan oldumu
Bir çok tüy dökücü kremin üstünde genital bölgede kullanmayın yazıyordu bende hamileliğimde kullanmak istemiştim kimyasala olduğu için bence kullanılmamalı

Zümrüttt

Kayıtlı Üye
rank
Kimyasal içerdiği için gebelikte kullanılmaz diye biliyordum ama bende Dr sormuştum hamilelikte benim Dr asla olmaz demişti izin vermemişti
Benim doktorum zararsız. Dedi hap olmadığı sürece birşey olmazmış başka doktora sordum zararlı dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir çok tüy dökücü kremin üstünde genital bölgede kullanmayın yazıyordu bende hamileliğimde kullanmak istemiştim kimyasala olduğu için bence kullanılmamalı
Hap olmadığı sürece zararı yokmuş 😕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar