gebelikte Uyurken yatış pozisyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan gebelikte Uyurken yatış pozisyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,571 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Uyurken yatış pozisyonu
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mervetarik

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
11 haftayı tamamlıyorum fakat karnımın üzerine yatıyorum farkedemiyorum inşallah bir sıkıntı olmaz benim gibi olan var mı güzel anneler

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bir kaç hafta sonra istesende yatamiyorsun. Bende hep.yuz üstü yatardim dün akşam yine üstü yatmaya çalışmış olmalıyım ki bebek tekme atıyor hemen 😂 sıkışıyor sanırım kıyamam ya 🥰

Leyfer

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok severdim ama doktor alışmamam için artık uyuma dedi ve bıraktım 🤣sağ yada sol uyuyorum eşim zorla bacak arama yastık koyuyor yada yalnis yatmissam duzeltiyoe dikkat etmek lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

12. Haftadayim dün bebegimin kolunu ayağını oynatigini gördüm harika bir duyguymus ya çok mutlu oldum hala gözümün önünde raabim tüm isteyenlere nasip etsin ins 🤩

12. Haftadayim dün bebegimin kolunu ayağını oynatigini gördüm harika bir duyguymus ya çok mutlu oldum hala gözümün önünde raabim tüm isteyenlere nasip etsin ins 🤩

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
11 haftayı tamamlıyorum fakat karnımın üzerine yatıyorum farkedemiyorum inşallah bir sıkıntı olmaz benim gibi olan var mı güzel anneler
Bende 15.haftaya giricem sağa yatabiliyorum sadece düz yatınca bile sırtım ağrıyo ☺️ sende artık yüz üstü yatmamaya çalış ilerde zorlanırsın canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar