Gebelikte Varis çorabı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur tarafından oluşturulan Gebelikte Varis çorabı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Varis çorabı
Konbuyu başlatan Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maria
M

Maria

Guest
Varis çorabı kullanan varmı kızlar günde kaç saat giyilmelidir. Yardımcı olurmusunuz
Çok geçmiş olsunTavsiye etmem canım bence kullanma hiç .
Ben kullanmadım ama etrafımda kullanan insanlar var ve onlar da yarattığı sorunları da biliyorum.
Hamilelikte varis çok normal bir çok annede oluyor eğer seni çok aşırı rahatsız ediyorsa ağrıdığin da 3yada 4 dakika kadar soğuk suda beklet ve uyurken de mutlaka ayağının altında iki tane yastık olmalı.

M

Maria

Guest
Çok geçmiş olsunTavsiye etmem canım bence kullanma hiç .
Ben kullanmadım ama etrafımda kullanan insanlar var ve onlar da yarattığı sorunları da biliyorum.
Hamilelikte varis çok normal bir çok annede oluyor eğer seni çok aşırı rahatsız ediyorsa ağrıdığin da 3yada 4 dakika kadar soğuk suda beklet ve uyurken de mutlaka ayağının altında iki tane yastık olmalı.
Kuzenimde şu an hamile ve ondada varis oluşmuş her hamileliğin de oluşuyor onunki doğumdan sonra da geçiriyormuş zaten doktor ona varis çorabı önermemiş sana söylediklerimin aynısını yapmasını istemiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar