Gebelikte x grubu ilaç kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pınarrr tarafından oluşturulan Gebelikte x grubu ilaç kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 852 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte x grubu ilaç kullanımı
Konbuyu başlatan Pınarrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dryng321

Pınarrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Regliye göre 8+4 ama ultrasona göre 6+5 haftalık hamileyim. Ama halen kalp atışını duramadık. Hamile kaldığımda x grubu olarak tanımlanan bi ilaç kullanıyordum. Bunun üzerine çok duruyorlar. Her hafta ultrasona alıyorlar. Özele gittim ordaki doktor da buna takılma dedi. Başına böyle bir durum gelen varmı. Sizce ilaç bi etki etmişmidir

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Regliye göre 8+4 ama ultrasona göre 6+5 haftalık hamileyim. Ama halen kalp atışını duramadık. Hamile kaldığımda x grubu olarak tanımlanan bi ilaç kullanıyordum. Bunun üzerine çok duruyorlar. Her hafta ultrasona alıyorlar. Özele gittim ordaki doktor da buna takılma dedi. Başına böyle bir durum gelen varmı. Sizce ilaç bi etki etmişmidir
Hayırlı olsun cnm düzenli kullandığın bi ilaç mı yoksa bi iki defaya mahsus kullanılan bi ilaçmıydı uzmanlar bi kere iki kere içilen ilaç ilk haftalarda zarar vermez diyo ama en doğrusunu yine doktorun bilir

Pınarrr

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun cnm düzenli kullandığın bi ilaç mı yoksa bi iki defaya mahsus kullanılan bi ilaçmıydı uzmanlar bi kere iki kere içilen ilaç ilk haftalarda zarar vermez diyo ama en doğrusunu yine doktorun bilir
Teşekkür ederim☺️ Düzenli kullandığım bi ilaçtı malesef. Ama yani hamileliğimin ilk üç haftasına felan denk geliyor kullandığım süre.

Dryng321

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile olduğumu bilmeden ağır antibiyotik ve ağrı kesici kullanmıştım 2 kere rontgene girdim kanal tedavisi oldum dolgu yaptırdım çok şükür bişey yok kalp atışı daha olmadıysa sorun yok demişti doktor bişey olmaz demişti zaten ya heptir ya hictir dedi kalp atışı da 7 ve 8. Haftalarda oluyo inşallah olur hayırlısıyla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar