Sorum var Gebelikte yemeklerden tiksinme kaçıncı haftada geçer.

• Konbuyu başlatan Esrus
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrus tarafından oluşturulan Gebelikte yemeklerden tiksinme kaçıncı haftada geçer. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,431 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte yemeklerden tiksinme kaçıncı haftada geçer.
Konbuyu başlatan Esrus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sewdam

Asi

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte yemeklerden tiksinme kaçıncı haftada biter. 14 haftaligim soğan biber yumurta sucuk et hepsinden tiksiniyorum haliyle yemek yiyemiyorm . 1 kg zayıfladım. Kilo almaya ne zaman başlarım aranızda benim gibi olan varmı
Bende 12haftalık hamileyim canım bende senin gibi yumurta dan aşırı tiksindim kahvaltıdan bile hep kuru yemekler canım cekiyo tatsız yemekler yalnız değilsin aynı durumdayız

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte yemeklerden tiksinme kaçıncı haftada biter. 14 haftaligim soğan biber yumurta sucuk et hepsinden tiksiniyorum haliyle yemek yiyemiyorm . 1 kg zayıfladım. Kilo almaya ne zaman başlarım aranızda benim gibi olan varmı
7+4hafdalikım ben yiyorum tisginmiyorum ilerde tisginirmiyim bilmem onu önceki hafdalarda yiye biliyordunmu canm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bikachaftaya bulantıların geçer ben ilk gebeliğimde kızımda 17. Haftaya kadar bulantım olmuştu şimdi ikinci gebeliğim hiç bulantım olmadı çok şükür

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bikachaftaya bulantıların geçer ben ilk gebeliğimde kızımda 17. Haftaya kadar bulantım olmuştu şimdi ikinci gebeliğim hiç bulantım olmadı çok şükür
Canm cinsiyeti ne şimdiki bebeyinizin bende iki qizimda oldu bulantim 7+4 hafdalik hic bulantim yok sende öylemi oldu

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Ben 20 haftaya kadar hep öyleydim. Kilo almadım uzerine 2 buçuk kilo verdim ama sonra geçti ve şuan doğuma 1 hafta kaldı . 10 kilo aldım toplamda

Tüm sayfalar yüklendi.