Gebelikte yüzüstü uyumak?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~Fatmanur tarafından oluşturulan Gebelikte yüzüstü uyumak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,575 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte yüzüstü uyumak?
Konbuyu başlatan ~Fatmanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ~Fatmanur

~Fatmanur

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. Hamilelikten önce sürekli yüzüstü olarak uyuyordum diğer türlü yatamıyordum ama hamileliğim boyunca sağa ya da sola dönerek uyuyorum. Sabah uyandığımda kendimi yüzüstü uyumuş şekilde buluyorum. Sizce bebeğe zararlı mı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. Hamilelikten önce sürekli yüzüstü olarak uyuyordum diğer türlü yatamıyordum ama hamileliğim boyunca sağa ya da sola dönerek uyuyorum. Sabah uyandığımda kendimi yüzüstü uyumuş şekilde buluyorum. Sizce bebeğe zararlı mı
Karnın büyümeye başladığında yatamazsın zaten yüz üstü canım karnın çıkmaya başlayana kadar yani 4. Aya kadar sanırım sorun olmaz diyor drlar

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yapma cnm bizm akraba yuksk yere uzandi gebeydi cocuk yukari geldi boguldu öldüler ikksde kurtaramadilar ne uzan nede yuznustu uyu ..

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yüzüstü dönmeden uyuyamazdım hamilelikten önce öğrendikten sonra hiç uyuyamadım denediğim an kasıklarıma agrı giriyordu bu da bebek için olumsuz bi durum uyuyan yok mu elbette vardır ama riskli hepimizin hamileliği aynı degil

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde aynı problemim vardı hatta hala tamamen bitmiş değil hep yüz üstü uyaniyordum doktorum belirli bir hafta sonrasında istesende yüz üstü yatamayacaksin dedi ki aynende öyle oluyor yüz üstü dönmeye calistigimda uyanıyorum artık hemen 24. Haftadayim ben ama karnimda baya büyük benim ona yoruyorum geçiyor yani merak etme ilk zamanlarda bir sorun olmuyor amniyon sıvısı koruyor zaten bebisi

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Birşey olmaz canm karnın büyüse istesende uzanamazsın zaten

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank

Yapma cnm bizm akraba yuksk yere uzandi gebeydi cocuk yukari geldi boguldu öldüler ikksde kurtaramadilar ne uzan nede yuznustu uyu ..
Nasıl yani yüz üstu uyudu diye mi bunlar oldu bnmde ikinci gebeligimde ,6 aylık hamileyken yüz üstü uyuya kalmıştım ve kalktığımda kanlar içinde kaldım acaba öyle uyuduğum için mi öyle oldu 😐

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yani yüz üstu uyudu diye mi bunlar oldu bnmde ikinci gebeligimde ,6 aylık hamileyken yüz üstü uyuya kalmıştım ve kalktığımda kanlar içinde kaldım acaba öyle uyuduğum için mi öyle oldu 😐
Valla kadin tabagi almak icn uzattii bebegi kckmu bykmu hatrlamiorum daha kcktm kadin uzanio brbek mideyemi gelio ne oluo kadin la bebek ölüo ambulansta geldi kurtarilamadı .. olablr belkkde ama sen ynede öyle uyuma cocuk yukariya kayio cnm Allah korusn bi anlik oluo hersey ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl oldu canım o ne kötü bi durum Allah rahmet eylesin 😔
Sagol cnm .. tabak alirken uzatti kendini olan oldu o yuzdn basite almamak lazim ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar