Gebemiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sudedmannn tarafından oluşturulan Gebemiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 727 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebemiyim
Konbuyu başlatan Sudedmannn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülay Dilan Çellik

Sudedmannn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamis bayanlar öncelikle bende iltihap mantar ve enfeksiyon vardi ilişkiye dahi giremiyodum ağrım çok oluyordu doktora gittim ketoral fitil ve hap verdi kullandım ilişkiye girdik 2 defa normalde dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım sizce gebemiyim yoksa fitil düzensiz yapabilir mi adetimi acil cevap yazarsanız çok sevinirim

Mirnaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamis bayanlar öncelikle bende iltihap mantar ve enfeksiyon vardi ilişkiye dahi giremiyodum ağrım çok oluyordu doktora gittim ketoral fitil ve hap verdi kullandım ilişkiye girdik 2 defa normalde dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım sizce gebemiyim yoksa fitil düzensiz yapabilir mi adetimi acil cevap yazarsanız çok sevinirim
Ben fitil kullandıgm ay hamile kalmstm canım

Test yap canım onu bilemeyebiliriz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar