Gebeyim ellerim ve parmaklarim uyusuyo yasayan varsa acil cvep versin lutfen acisina dayanamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asaf tarafından oluşturulan Gebeyim ellerim ve parmaklarim uyusuyo yasayan varsa acil cvep versin lutfen acisina dayanamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 850 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeyim ellerim ve parmaklarim uyusuyo yasayan varsa acil cvep versin lutfen acisina dayanamiyorum
Konbuyu başlatan Asaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf

Asaf

Kayıtlı Üye
rank
Bunun temel sebebi bende sinir sıkışmasıydı ve hamilelikte daha ileri seviyeye geliyor ben atel kullanıyordum rahatlatıyor dene canım geçmiş olsun Rabbim bebeginide sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰
Nerde bulabilirim acaba bide bigun kadın doğuma giccem soylicem bakalım ınsllh bi önerisi olur gece leri hiç yatamiyim yaniyo oyle agliyorum acisi cok kotu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok mu tuzlu tüketiyorsun canım tuzlu ve paketli gıdalardan uzak dur.. bol bol su iç
Aslinda paketli biaiy yemem ama tuz aşırı ya kaçamam ama az da kullanmam bn olduğumdan beridir tuz kullanırım ama bugüne kadr böyle bişiy yaşamadım

Asaf

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle aşırı yanar gibi acır medikalde bulunur canım Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲
Amin insllh

Arada banada oluyor genelde sol elim ben soguk suya tutuyorum bir dahaki kontrola gidince doktora söyleyecem inşallah geçer 🥰
Valla doktora söyledim elimizden bişiy gelmez doğumdan sonra düzelir dedi

T

Tecrübesiz

Guest
BEnde de oldu canım gece uykumdan uyanıp ağlıyordum o derece ağrıyordu. Karpal tünel sendromu sinir sıkışması dedi doktor. Bende gece kalkıp kollarımı sallıyordum silkiyordum kol sporları yapıyordum her çeşit öyle biraz duruyordu.

Asaf

Kayıtlı Üye
rank
Karpal Tünel Sendromu gebelikte oluyormuş birkaç tane egzersizi var benimde var o illetten egzersizleri yapınca rahatlıyor ☺️ diğer adı sinir sıkışması gebelik sonrası geçermiş doktor öyle dedi 🤗
Bna da söylerken nasl bi egzersiz bu çünkü Bn youtuptan bakıyom da yapıyorum hatta hareketleri ama bi faydası yok

BEnde de oldu canım gece uykumdan uyanıp ağlıyordum o derece ağrıyordu. Karpal tünel sendromu sinir sıkışması dedi doktor. Bende gece kalkıp kollarımı sallıyordum silkiyordum kol sporları yapıyordum her çeşit öyle biraz duruyordu.
Yok vlla bn de geçmek bilmiyo gündüzleri bazen ağrı yapiyo ama karıncalanma ve uyuşma var geceleri de ağrı si çok şiddetli oluyo gece leri dayanamiyom

Yok vlla bn de geçmek bilmiyo gündüzleri bazen ağrı yapiyo ama karıncalanma ve uyuşma var geceleri de ağrı si çok şiddetli oluyo gece leri dayanamiyom

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar