Gebeyken kovid asisi olunurmu

• Konbuyu başlatan GÜL3452
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GÜL3452 tarafından oluşturulan Gebeyken kovid asisi olunurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 662 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeyken kovid asisi olunurmu
Konbuyu başlatan GÜL3452
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay Asel Lina
G

GÜL3452

Guest
Kizlar 13. Haftaya girdim aranızda kovid asisi olan varmi ben daha yaptırmadım yaptıran varsa bilgi verebilirmi?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13. Haftaya girdim aranızda kovid asisi olan varmi ben daha yaptırmadım yaptıran varsa bilgi verebilirmi?
Kuzum ben iki doz sinovac oldum benim yankinlarim biontec oldu ama gebe falan değillerdi onlarda yan etki yaptı hep her bünye bir olmaz elbetteki doktor a sordum yaptir gebelerde ölüm daha da arttı dedi ama şunu yada bunu yaptir demedi bende youtube de bir kadın doğum doktoru dinledim kendi de sinovac olmuş gebelere de sinovac önerdiği söylemişti şimdi 36 haftaligiz çok şükür bir yan etki yapmadi bizde bebegimde bende iyiyiz

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala ben vazgeçmiştim ama bilmiyorum ya ne yapacagimi inan bilmiyorum canım çok arada kaldım ya kovid aşısı olup bebeğinde anormallik olan oldu mu

G

Gül3453

Guest
Ben biontek oldum hiç bişey olmadı şükür bebeğimde bende iyiyiz 29 haftaligiz olun hiç korkmayin eşimin arkadasinin eşi 7aylik hamile kovidden vefat etti aşı olmamisti

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırmayı düşünmüyorum gebeler üzerinde nasıl bir etki yaptığını bilmiyorum gebeler üzerinde test edilmedi. Doğumdan sonra aşı olucam. Zaten evden dışarı sadece hastane için çıkıyorum

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben sinovac oldum zamanın gecmeden ol bence. Biontec daha etkili hamile olmasaydım kesinlikle biontec olurdum. Ama biontecin yan etkisi cok olduğu için bide hamilelikten dolayı korktum. Doktorum 5.aydan sonra olabilirsin demişti. Hiç bi yan etkisi de olmadı. Haftaya da 2.dozumu olcam. Allah korusun hamileler de ölüm oranı cok arttı. Hem bebeğini hem kendini korumak adına bence kesinlikle ol.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar