Gebikte prednol iğne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Minanın Annesi tarafından oluşturulan Gebikte prednol iğne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 386 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebikte prednol iğne
Konbuyu başlatan Zeynep Minanın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Zeynep Minanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 33 haftalık gebeyim vücudumda inanılmaz bir kaşıntı var artık psikolojik olarak çöktüm ne gecem ne gündüzüm var görmediğim dermatoloji doktoru kalmadı özelden devlete 27. Haftadan beri çekiyorum bu illeti pupp teşhisi koydular ama verdikleri hiçbir krem hap ise yaramadi en son prednol-l 40 mg iğne verdi doktor günde bir tane olacak şekilde toplam üç tane içime hiç sinemye sinemye oldum mecbur ama şuan vicdan azabı çekiyorum daha önce kullanan var mı bebeğe Bir zararı oluyor mu acaba kullanmadan önce kadın dogumcuma da sordum gebelere verdiğimiz bir ilaç dedi ama yinede için rahat değil

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 33 haftalık gebeyim vücudumda inanılmaz bir kaşıntı var artık psikolojik olarak çöktüm ne gecem ne gündüzüm var görmediğim dermatoloji doktoru kalmadı özelden devlete 27. Haftadan beri çekiyorum bu illeti pupp teşhisi koydular ama verdikleri hiçbir krem hap ise yaramadi en son prednol-l 40 mg iğne verdi doktor günde bir tane olacak şekilde toplam üç tane içime hiç sinemye sinemye oldum mecbur ama şuan vicdan azabı çekiyorum daha önce kullanan var mı bebeğe Bir zararı oluyor mu acaba kullanmadan önce kadın dogumcuma da sordum gebelere verdiğimiz bir ilaç dedi ama yinede için rahat değil
Bebeğe zararı olacak bi ilacı Dr yazmaz zaten canım merak etme içini ferah tut geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar