Gebzede bildiginiz doktor onerisi ve dogum ucretleri hakkinda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Concon29 tarafından oluşturulan Gebzede bildiginiz doktor onerisi ve dogum ucretleri hakkinda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 377 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Gebzede bildiginiz doktor onerisi ve dogum ucretleri hakkinda
Konbuyu başlatan Concon29
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Concon29

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben gebzede oturuyorum simdilik bolge hastanesine gidiyorum pendige ama oranın ultrasonunu hiç beğenmedim bebeği hiç bir şekilde göremiyorum çok karanlık bu çevrede dogum doktorlari ve ücretinde ilgili bilgisi olan varmi yardımcı olabilirmisiniz aralıkta görünüyor dogum
Gebelik haftası 23

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben gebzede oturuyorum simdilik bolge hastanesine gidiyorum pendige ama oranın ultrasonunu hiç beğenmedim bebeği hiç bir şekilde göremiyorum çok karanlık bu çevrede dogum doktorlari ve ücretinde ilgili bilgisi olan varmi yardımcı olabilirmisiniz aralıkta görünüyor dogum
Gebelik haftası 23
Mrb ayın 1inde Gebze de merkez Prime ye gidicem mutlu kentte
Gebelik haftası 23
Mrb bende çayırova dayım gebzede yüzyılı geçince yapı kredinin bankasını bulunduğu iş merkezinde özel muayeneye gitmek istersen burhan şeker ve amanullah çağatay ikisinde çok iyi ama yok hastane olsun diyorsan mutlukentte merkez praim var prof Dr ali by onun metini duydum ben hiç gitmedim ama 2 eylülde randevüm var Dr. Ali by bakalım bu 3ündede bildiğim kadarıyla usg cihazları 3k yani yeni nesil ama arayım kendinde öğrenebilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrb ayın 1inde Gebze de merkez Prime ye gidicem mutlu kentte

Mrb bende çayırova dayım gebzede yüzyılı geçince yapı kredinin bankasını bulunduğu iş merkezinde özel muayeneye gitmek istersen burhan şeker ve amanullah çağatay ikisinde çok iyi ama yok hastane olsun diyorsan mutlukentte merkez praim var prof Dr ali by onun metini duydum ben hiç gitmedim ama 2 eylülde randevüm var Dr. Ali by bakalım bu 3ündede bildiğim kadarıyla usg cihazları 3k yani yeni nesil ama arayım kendinde öğrenebilirsin
Bide gebze nedikalde varmış Ahmet Rıza esmer arkadaşımın Dr. Çok övdü ama ben randevüm almıştım prime a bakalım o Dr beğenmezsem buna giderim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar