Geç döllenme/Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Geç döllenme\/Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 448 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Geç döllenme\/Doğum
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bişey sormak istiyorum kafam çok karıştı şimdi benim aslında adet tarihim 5 nisandı ama ben ilk hamile kaldığım zamanlar doktora gittiğimde doktorum bana geç döllenme olmuş dedi yani mesela bana ultrasonda söylerdi haftasını bende ona göre uygulamada uyguladım haftasını kafama takılan şu ki ben adet tarihine göre mi doğum yapıcam yoksa ultrasona göre mi yaşayan varsa fikir verebilir mi?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğinin kendini hazır hissetmesine göre canım yani geç döllenme 2 hfta falan fark eder en fazla ama bu bebeğinin soğumuna bir kar /zarar sağlamıyor bebeğin ne zaman kendini doğuma haaır hissederse ne zaman kendini tamamlarsa o zaman çıkmak isteyecek buna örnek olarak 35 36 haftalık dopan bebeler var mesela doğma kararı alıp geliyorlar 😂

maral mete

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bişey sormak istiyorum kafam çok karıştı şimdi benim aslında adet tarihim 5 nisandı ama ben ilk hamile kaldığım zamanlar doktora gittiğimde doktorum bana geç döllenme olmuş dedi yani mesela bana ultrasonda söylerdi haftasını bende ona göre uygulamada uyguladım haftasını kafama takılan şu ki ben adet tarihine göre mi doğum yapıcam yoksa ultrasona göre mi yaşayan varsa fikir verebilir mi?
Adeten cikma taihin neyse ya o tarihte dogum yapiyorsun ya bi hafta sonra benimde kizim da oyleydi 12 eylul son adet tarihim 12 mayista da dogum yaptim

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canim bende bu konuyu bilmiyorum ama benimkide gec dollenme. Suan 22+0 im ult gore. Ama doktor daha once demisti kac gun gec oldugunu. Yani suan aslinda 21+ 4 um. 3 gün gerideyim yani. Bana dogumum 30 ocak dendi. Ama ben zaten bir iki hafta oncesi ve sonrasina odaklanacagim😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar