Sorum var Geceleri el parmaklarım şişiyor ellerimi hareket ettiremiyorum

• Konbuyu başlatan Güneş ☀️
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güneş ☀️ tarafından oluşturulan Geceleri el parmaklarım şişiyor ellerimi hareket ettiremiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 353 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geceleri el parmaklarım şişiyor ellerimi hareket ettiremiyorum
Konbuyu başlatan Güneş ☀️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 25+3 haftalık hamileyim geceleri el parmaklarim sisiyo ve ellerimi yumruk bile yapamıyorum hareket ettiremiyorum soğuk suyun altına tuttuğum zaman yavaş yavaş duzeliyo sebebi nedir sizce daha önce yaşamış olan var mı
Tuz tüketimine dikkat et canım ödem oluyordur. Doktorunla da bu durumu paylaş mutlaka

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 25+3 haftalık hamileyim geceleri el parmaklarim sisiyo ve ellerimi yumruk bile yapamıyorum hareket ettiremiyorum soğuk suyun altına tuttuğum zaman yavaş yavaş duzeliyo sebebi nedir sizce daha önce yaşamış olan var mı
Benimde ayaklarım şişiyor fazla tuzdan oluyor bol bol su iç tuzuda fazla tüketme dediler bana

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Ödem olmus kuzum benimd eoyleydi tuzu azalt bol su ic yuruyus ve egzersiz yap amaaa bos beles ayakta durma ayaklarini yukariya dogru uzat ve hep ayni pozisyonda uyuma gececek. Son ay tekrar odem yapar ama o kadarina yapacak bisey yok benim bayagi gecti dort kilo fazla geliyordum ödemden. 🌼

G

Güneş ☀️

Guest
Çok teşekkür ederim kızlar tuzu azaltıp suyu cogalticam bakalım inşallah daha iyi olur yanlış bı hareketle parmaklarımı kiricam diye korkuyorum

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum al yada soda ic ayni pozisyonda uzun sure uyumamaya calis. Tuzu ve sekeri azalt hata birak egzersiz yap geccek vucut su topluyor odem oluyor gebelikte normal. Kramplarda baslayabilir korkma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar