Sorum var Geçmeyen açlık hissi 😕

• Konbuyu başlatan Ayss44
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayss44 tarafından oluşturulan Geçmeyen açlık hissi 😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geçmeyen açlık hissi 😕
Konbuyu başlatan Ayss44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
A

Ayss44

Guest
Arkadaşlar .merhaba bi sorum olacaktı sizlere. İki buçuk aylık hamileyim ve aşırı derecede açlık hissi duyuyorum . Yemk yesem dahi 5 dk sonra sanki hiçbirşey yememiş gibiyim. Sizce normal midir bu ? Yaşayan varmı aranızda böyle bir durum ?😕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar .merhaba bi sorum olacaktı sizlere. İki buçuk aylık hamileyim ve aşırı derecede açlık hissi duyuyorum . Yemk yesem dahi 5 dk sonra sanki hiçbirşey yememiş gibiyim. Sizce normal midir bu ? Yaşayan varmı aranızda böyle bir durum ?😕
Gebeliğimin 20. Haftasından 24 yada 25. Haftasına kadar aynı şekilde bende oldum canım yemek yiyoedum hala aç gibi hissedip yine yemek yemek istiyorsun ama kendimi bir şekil tutuyordum 🤭🤭. 25den sonra da bir iştahsızlık geldi sonra geri eski duzneine normal halin geldi

Gebeliğimin 20. Haftasından 24 yada 25. Haftasına kadar aynı şekilde bende oldum canım yemek yiyoedum hala aç gibi hissedip yine yemek yemek istiyorsun ama kendimi bir şekil tutuyordum 🤭🤭. 25den sonra da bir iştahsızlık geldi sonra geri eski duzneine normal halin geldi
Aynen bende de öyleydi Ayşe kuş

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum gebelik bir olmuyor bazıları çok iştahlı olurken bazıları yemek yüzü görmek istemiyor senin iştahlı olman çok normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar