Geçmeyen bel ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sibelllllllll17 tarafından oluşturulan Geçmeyen bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 370 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Geçmeyen bel ağrısı
Konbuyu başlatan Sibelllllllll17
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Sibelllllllll17

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler ben geçen ayın 23 ünde adet oldum adetim biraz fazla oldu normalde bu kadar olmazdı az olur. Adetim den bu yana bel ağrısı kasık ağrısı ve bulantı geçmedi benim gibi olan var mı hamile olamam galiba adet olduğum için yada kimyasal gebelik mi geçirdim anlamadım öyleyse bu bel ağrısı hiç geçmiyor doktora gitmedim üşüttüysem diye amaüşütsemde geçen aydan beri bu ağrılar neden geçmedi.. Uzun oldu kusura bakmayın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum burdan bi teşhis koymayız en sağlıklı sonuç için doktora görünmen gerek. Şimdiden geçmiş olsun

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler ben geçen ayın 23 ünde adet oldum adetim biraz fazla oldu normalde bu kadar olmazdı az olur. Adetim den bu yana bel ağrısı kasık ağrısı ve bulantı geçmedi benim gibi olan var mı hamile olamam galiba adet olduğum için yada kimyasal gebelik mi geçirdim anlamadım öyleyse bu bel ağrısı hiç geçmiyor doktora gitmedim üşüttüysem diye amaüşütsemde geçen aydan beri bu ağrılar neden geçmedi.. Uzun oldu kusura bakmayın
Geçmiş olsun cnm doktora görünmen de fayda var cnm ..

Tüm sayfalar yüklendi.