Sorum var Geldim kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Geldim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,247 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geldim kızlar
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın kuzum Rabbim analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah. Sütün için bol bol su iç ve kuru dut suyu tavsiye ederim

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar merak eden soran sormayan herkese teşekkür ederim aranızda bilenler vardır 3 gun once doğum yaptım cok şükür acil sezeryan oldum normal yapmayi cok istemistim hastaneye muaneye gittigimizde bebegin suyu sınırda olduğunu öğrendim ve hemen ameliyata alındım sonra bi de ne ogreniyim masal hanım dışkısını yapmış neyseki gec kalmamisiz iyi ki muayene gitmişim cok şükür sağlıkla kucagima aldım 2.gun ayaklandim bugün biraz daha iyiyim ama masal beni çok zorluyo annem geldi uzak yollardan annem bile perisan oldu surekli emmek istiyo surekli emzirdigim icin de sutum az geliyo bugun biraz daha iyi darısı bebişini bekleyen annelere sezeryan hakkinda sormak istediginiz soru varsa sorabilirsiniz 😊
Çox şükür kuzum.Allah özü korusun bəbəyini.Sağ salim böyüsün..Nasıl bal küpüm.Kimə bənziyo?.
Yeriməzədə bol bol öpücüklər yap😇

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar merak eden soran sormayan herkese teşekkür ederim aranızda bilenler vardır 3 gun once doğum yaptım cok şükür acil sezeryan oldum normal yapmayi cok istemistim hastaneye muaneye gittigimizde bebegin suyu sınırda olduğunu öğrendim ve hemen ameliyata alındım sonra bi de ne ogreniyim masal hanım dışkısını yapmış neyseki gec kalmamisiz iyi ki muayene gitmişim cok şükür sağlıkla kucagima aldım 2.gun ayaklandim bugün biraz daha iyiyim ama masal beni çok zorluyo annem geldi uzak yollardan annem bile perisan oldu surekli emmek istiyo surekli emzirdigim icin de sutum az geliyo bugun biraz daha iyi darısı bebişini bekleyen annelere sezeryan hakkinda sormak istediginiz soru varsa sorabilirsiniz 😊
Sezeryanin nasıl geçti ağrı sızı varmi

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
ya ne güzel Allah analı babalı büyütsün sağlıkla büyüsün acısını göstermesin İnşallah 🤲🌹 sütün bol bol ver ki çoğalsın sarılığıda engeller azalmaz aksine çoğalır merak etme 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yaa kıyamam ne güzel ilk defa anne olcskmissin gibi heyecan var🥰
Yok niyeti yok gibi bekliyorum ama gelecek yiycem onu koklamakla kalamayacagim varya ayaklarını yiycem yaaa çok heyecanlıyım🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar