Gelin biraz tartışalım hanımlar 🖐🤨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Gelin biraz tartışalım hanımlar 🖐🤨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,283 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelin biraz tartışalım hanımlar 🖐🤨
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadr haber izlemiyordum TRT haber açıyım izleyim dedim. Çinde cowid yine patlak wermis adamlara kendi aşıları fayda etmems. Wakalar hızla yükseliyor diye bide haber yapılıyor bi yandan aşıya dawet war hiç mantık bulamadım hanımlar. Cinde cowid çıkalı hemen hemen 2sene oldu yeniden patladiqina qöre aşı neyi koruyor wurunulsa ne wurunulmasa ne 🤔 Rusya qenel kapanma yapıyormuş. şu durumda wurunan arkadaslardan qercekten qörus merak ediyorum.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadr haber izlemiyordum TRT haber açıyım izleyim dedim. Çinde cowid yine patlak wermis adamlara kendi aşıları fayda etmems. Wakalar hızla yükseliyor diye bide haber yapılıyor bi yandan aşıya dawet war hiç mantık bulamadım hanımlar. Cinde cowid çıkalı hemen hemen 2sene oldu yeniden patladiqina qöre aşı neyi koruyor wurunulsa ne wurunulmasa ne 🤔 Rusya qenel kapanma yapıyormuş. şu durumda wurunan arkadaslardan qercekten qörus merak ediyorum.
Corona ilk çıktı gibi degil ki kuzum varyant üzerine varyant çıktı ve aşının koruyuculugu 6-7 ay ve herkeste ayni antikor üretmiyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Evet canim ben rusiyada yawiyorum ve kapanmadayiz😬 tekce yeyecekler satilan marketler caliwiyo

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Corona ilk çıktı gibi degil ki kuzum varyant üzerine varyant çıktı ve aşının koruyuculugu 6-7 ay ve herkeste ayni antikor üretmiyor
Bastıra bastra boşa aşı diyorlar walla. Waryant felan ama Çin qibi yerde boşa çıkmışsa daha ne demeli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canim ben rusiyada yawiyorum ve kapanmadayiz😬 tekce yeyecekler satilan marketler caliwiyo
Aynen haberlerde duydum sonumuz hayra cika 😑

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım haberleri izlemiyorum uzun zamandır bilgim yok vakaların dünya genelinde arttığını bilmiyordum

...

Moderator
Mod
rank
Ne zamandır haber izlemiyorum canım.Yani çinde yenidenmi korona başlamış.E aşılar ne oldu.Nerdeyse iyiki aşı olmamışım diyecem.Zaten gebelikte olmak istemedim.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bastıra bastra boşa aşı diyorlar walla. Waryant felan ama Çin qibi yerde boşa çıkmışsa daha ne demeli

Aynen haberlerde duydum sonumuz hayra cika 😑
Valla ülkece degil artık dünyaca şaşkınız ney doğru ney gerçek neye inanalım şaşırmış kalmışız hastalık bi yerden ekonomi bi yerden iki sene bebek düşünmedim hastalık yüzünden bitsin öyle dedim hamile kaldım aşı çıktı bi seneye virüs bitecek dediler aşı olmak istedim yakın zamanda geçirdiğim için virüsü izin vermediler sonra ben yaptırmak istemedim hamilelikte şu an illa yaptırın diye bi baskı oluşmuş neye inanıncaz bilmiyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ne zamandır haber izlemiyorum canım.Yani çinde yenidenmi korona başlamış.E aşılar ne oldu.Nerdeyse iyiki aşı olmamışım diyecem.Zaten gebelikte olmak istemedim.
Ben duyduktan snra öyle dedim kendi kendime iyiki olmamsm koca ülke oldu cinde bitti bile denildi. Buqun cinde wakalar tekrar yükselişe qecti denilince ne qerek war koca ülke baqdasiklik kazanamamış kendi aşıları kendilerine fayda etmems. Rabbim korusun cümlemzle insaAllah artık olmayı hiç düşünmüyorum

Valla ülkece degil artık dünyaca şaşkınız ney doğru ney gerçek neye inanalım şaşırmış kalmışız hastalık bi yerden ekonomi bi yerden iki sene bebek düşünmedim hastalık yüzünden bitsin öyle dedim hamile kaldım aşı çıktı bi seneye virüs bitecek dediler aşı olmak istedim yakın zamanda geçirdiğim için virüsü izin vermediler sonra ben yaptırmak istemedim hamilelikte şu an illa yaptırın diye bi baskı oluşmuş neye inanıncaz bilmiyorum
Oyle qercekten aşı olan arkadaşlardan qorus merak ediyrdm kimse yazmadı. Ben artık olmayı düşünmüyorum kimi neye dayanarak zorladiklarina bakmaları qerek.

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ben almanyada yasiyorum ve bizim burda asi olmadan pek birsey yapilmiyor. Marketler seneye asi adi olmadan almicaklarmis ve mobilya satan yerle zaten almiyor ya asi yada negativ test istiyorlar. Yemek yemeye gidince oturmak icin asi gerekiyor. Ben oldum ve iyiki oldum testler parali ve böyle daha rahat oluyor.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bünye ile alakalı tamamen canım yani ablam iki doz aşı oldu sinovac hemde şuan virüslü ama sanki değil gibi çok şükür ama kaynıda virüslü o çok ağır geçiriyor görümcesi de çok ağır onlarda aşılı 🤷🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar