Gelin TANIŞALIM 😍🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Gelin TANIŞALIM 😍🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,271 kez görüntülenmiş, 160 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Gelin TANIŞALIM 😍🥰
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Canım Ben Hülya 25 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum ikizlerim olacak inşallah 12 haftalık hamileyim🐣🐣☺️❤️♥️
Yeni üye olan arkadaşlar var. Hoşgelmişler 🥰 Ben Emine 33 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Bir kızım var 1,5 yaşında. Ellerinizden öper teyzeleri 🥰 sizlerde kendinizi tanıtır mısınız lütfen 😍💕💕

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Yeni üye olan arkadaşlar var. Hoşgelmişler 🥰 Ben Emine 33 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Bir kızım var 1,5 yaşında. Ellerinizden öper teyzeleri 🥰 sizlerde kendinizi tanıtır mısınız lütfen 😍💕💕
Merhaba canım memnun olduk ben yeni değilim ama tanıtayım kendimi. İsmin nazime hanım. 29 yaşındayım. 39 haftalık hamileyim. Erzurumluyum erzurumda yaşıyorum. Bizde kızının yanaklarından öpüyoruz 🥰

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Mrb cnm bende Leyla 20 yaşindayim aslen adiyamanliyim ama İstanbul'da oturuyorum bir kızım olacak inşallahh 35 haftalihim ♥️😚

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım memnun olduk ben yeni değilim ama tanıtayım kendimi. İsmin nazime hanım. 29 yaşındayım. 39 haftalık hamileyim. Erzurumluyum erzurumda yaşıyorum. Bizde kızının yanaklarından öpüyoruz 🥰
Bende memnun oldum canım benim 🥰 bebişini sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 🤲 hayırlı haberlerini bekliyorum 🤲 yakınmışız Erzurum çookkk soğuk değil mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar