Gelişim Geriliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ErrBaa🧑🧒 tarafından oluşturulan Gelişim Geriliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 286 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelişim Geriliği
Konbuyu başlatan ErrBaa🧑🧒
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ErrBaa🧑🧒

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba.bugun Dr kontrolüm vardı 31+4 olduk 32 nın içindeyim diye Dr m nst istedi normal çıktı.erken dogum riski yok denildi .sağ böbreğimde genişleme var dinlen dedi fakat beni tekrardan perinotolojiye yönlendirdi.24.haftamda 5 boyutluda detaylı ultrasona girmiştim zaten bi tek kalpte parlaklık çıkmıştı o da bi ay sonra kendiliğinden geçti.başkada bi sıkıntı yoktu .iki aydır Dr mu değiştirmiştim bu gün tekrardan eski Dr ma gittim. √ bebek iki hafta geriden geliyor ,akım var dedi,kan akışında sorun gördü detaylı bi açıklama yapmadı.diğer Dr bunu nasıl görmedi söylemedi dedi.git bi perinotoloji detaylı baksın iyice rahime,bebeğe felan dedi.ciğer geliştirici iğne verdi.bugun ve yarın için.kafam allak bullak oldu dumur oldum ilk defa resmen birşeyde soramadım boyunu kilosunuda söylemedi. 12 Nisan a perinotolojiye randevu aldım gitcem bakalım ama kafamda bin tane soru var .nasıl gelecek 12 Nisan . Başına böyle bişey gelen oldu mu?Canım çokk sıkıldı.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanlış yazmışım pardon detaylı ya 20.haftamda girmiştim 24 değil.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar