Genel temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Genel temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,454 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Genel temizlik
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar 35 haftaya giriyorum yarin ayiptir söylemesi genital bölge icin agdaya gidecegim bu haftadami yaptirsam yoksa doguma 2 hafta kalami bilemedim kontrole giderim doktor aniden alir doguma falan ondanda korkuyorum bilemedim nasil yapsam siz nasil yaptiniz
Kuzum valla sen hep temiz tutmaya bak aniden ne olacağı belli olmuyor gercekten

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 35 haftaya giriyorum yarin ayiptir söylemesi genital bölge icin agdaya gidecegim bu haftadami yaptirsam yoksa doguma 2 hafta kalami bilemedim kontrole giderim doktor aniden alir doguma falan ondanda korkuyorum bilemedim nasil yapsam siz nasil yaptiniz
Canım ben iki gebeligimde de hep ağda yaptırdım herhangi bi sorun olmadı. İkinci gebeliğim şuan bunda da her kontrole gitmeden agdaya gidiyorum herhangi bi sorun yaşamadım. Merak etme içini ferah tut canım bı sıkıntı olmaz. Ama sen her doktora gitmende temiz ol ne olur olmaz. Son zamanlar

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
ben doğuma yakın gidecektim öyle ayarlamıştım kendimi;ama kız aceleci çıktı erken geldi. yani şöyle diyeyim sen kendini bilirsin, ağdadan sonra kıllar hemen uzamıyor ise erkenden de yaptırabilirsin.

Sedazh

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim arkadaslar hepinize bilgiler icin

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38.haftada yeni ağda yaptım kendim zor oldu ama geçen ay yine rahat yapabilmiştim herhangi bir probleminiz yoksa bukadar erken doğum olmaz herhalde ben 39.haftadan önce beklemiyordum birde yeni uzadı şimdiyi uygun buldum

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38.haftada yeni ağda yaptım kendim zor oldu ama geçen ay yine rahat yapabilmiştim herhangi bir probleminiz yoksa bukadar erken doğum olmaz herhalde ben 39.haftadan önce beklemiyordum birde yeni uzadı şimdiyi uygun buldum
Canım çok afedersin ama kendin nasıl yaptın ya bende kendim yapmak istiyorum geç çıkarıyormuş

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok afedersin ama kendin nasıl yaptın ya bende kendim yapmak istiyorum geç çıkarıyormuş
Ayna karşısında yaptım çömelerek bir elim arkaya yere dayayarak altlarıda yapıyordum ama bu sefer karnım çok büyük öylr yapamadım alt yanları zor aldım oturur vaziyette olduğu kadar acıyoduda iki güne geçti şükür acısıda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar