Genital bölge temizlik 20+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Genital bölge temizlik 20+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,421 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölge temizlik 20+5
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍
Agda ile aldım kızlar bir sorun olmaz dimi ya dr sormuştum 3.5 aylıkken falan bir sorun olmaz suan demişti baska bişi demedi
Her ay agda ile alan bebegi sağlıklı olan varmı aranızda korku sardı içimi :(
20+5

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Agda ile aldım kızlar bir sorun olmaz dimi ya dr sormuştum 3.5 aylıkken falan bir sorun olmaz suan demişti baska bişi demedi
20+5
Bende 28 haftalıkken adaya gittim kuaföre bide 32 haftalık Ken bı sıkıntı olmadı inşallah sizde de bir sıkıntı olmaz

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
20+5
Ben her ay ağda ile alıyorum ilk hamileliğimdede öyleydi bi sorun olmadı yani rahat ol canım

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
20+5
Ay yok canım ben 28+4 günlük hamileyim hep ağdaya gittim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay yok canım ben 28+4 günlük hamileyim hep ağdaya gittim.
Halada gidiyorum tüm vücut

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
20+5
Hayır cnm neden sorun olsun yani afedersin oraya bı darbe yapmıyorsun bebekte zarar görmez

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
20+5
Canım benİlkinde ve ikinci hamileligim boyunca ağda ile aldırdım hiç hir sıkıntı olmadı çok şükür.

20+5
Ben 🙋hep ağda ile aldım canım hamilelikten önce de ağda ile alıyordum hamile olduğumu öğrendikten sonra da agdayla almaya devam ettim çok şükür hiçbir sıkıntı olmadı bebeğim doğdu şuan 4.5 aylık kuaföre korkuyorum demiştim korkma bebek nerde agdayi yüzeye yapıyoruz bebeğe hiçbir sıkıntısı olmaz demişti ben göbeğimi bile aldırdım dogurana kadar kuzum bı sıkıntısını görmedim gene de korkuyorsan doktoruna bı sor istersen ama bı sıkıntı olacağını sanmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar