Genital bölgede şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sado89 tarafından oluşturulan Genital bölgede şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 519 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Genital bölgede şişlik
Konbuyu başlatan Sado89
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sado89

Sado89

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler 35+5 gunluk hamileyim. Genital bölgemde dokununca sislik hissediyorum. Ayriyetten sanki bacağıma sürtunmekten tahris olmus gibi aciyor. Boyle sorun olup cozum bulan var mı?

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler 35+5 gunluk hamileyim. Genital bölgemde dokununca sislik hissediyorum. Ayriyetten sanki bacağıma sürtunmekten tahris olmus gibi aciyor. Boyle sorun olup cozum bulan var mı?
Bende tam 35+5im genital bölgem acıyor şişlik de var ayriyeten temizlik esnasında oradaki damarların sistigini farkettim vücuttaki kan hacmi miktarı arttığı için mis doğumdan sonra geçer diyor doktorlar inşallah geçer.. 🤲

Sado89

Kayıtlı Üye
rank
Vajina varisi oluşmuş geçmiş olsun
Normal doguma etki eder mi ilk bebegimde boyle sorun olmamisti.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende tam 35+5im genital bölgem acıyor şişlik de var ayriyeten temizlik esnasında oradaki damarların sistigini farkettim vücuttaki kan hacmi miktarı arttığı için mis doğumdan sonra geçer diyor doktorlar inşallah geçer.. 🤲
Ben henuz gostermedim ama korkuyorum. Normal dogumu etkiler mi acaba?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar