Genital bölgede varisss😣😣😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Genital bölgede varisss😣😣😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 473 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölgede varisss😣😣😣
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar genital bölgede varis olan varmı inanılmaz ağrılar dayanılacak gibi değil özellikle sabahları yataktan kalkarken ayaklarım yere bastığında vücudumun bütün ağırlığı oraya toplanıyor baskı uyguladığında ağrıdan duramıyorum doktora gittim kalp damar'a gönderdi ancak doğumdan 2 ay sonra ilaç tedavisine başlayalım dedi doğuma kadar ne yapıcam bebek büyüdükçe ağrım daha da çoğalıcak ...

Kızlar genital bölgede varis olan varmı inanılmaz ağrılar dayanılacak gibi değil özellikle sabahları yataktan kalkarken ayaklarım yere bastığında vücudumun bütün ağırlığı oraya toplanıyor baskı uyguladığında ağrıdan duramıyorum doktora gittim kalp damar'a gönderdi ancak doğumdan 2 ay sonra ilaç tedavisine başlayalım dedi doğuma kadar ne yapıcam bebek büyüdükçe ağrım daha da çoğalıcak ...
Ya bende öyleydim. Benimde öyleydi sanki taş baglamışım orama gezdiriyorum gibi agri vardı. 38 haftamda doktoruma gittdim çatı muaynesi yaparken variskeri gördü sezeryan olucaksın dedi ben istemedim. Son anda 5 gün sonra bi broblem kan durmadı ve sezeryan oldum. Rabbim sana kolaylık vetsin

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende öyleydim. Benimde öyleydi sanki taş baglamışım orama gezdiriyorum gibi agri vardı. 38 haftamda doktoruma gittdim çatı muaynesi yaparken variskeri gördü sezeryan olucaksın dedi ben istemedim. Son anda 5 gün sonra bi broblem kan durmadı ve sezeryan oldum. Rabbim sana kolaylık vetsin
Amin canım çok teşekkür ederim ☺

A

Ayşe Adem Başak

Guest
Canım bendede var şuan ben 37 haftaligim gebeliğim ilerledikçe iniyorlar bende aynı şekil yere bastığım zaman acayip ağrılarım oluyordu şuan ağrım yok ama bacaklarımda kisst olduğu için bacaklarımda mevcut bacak ağrım var ama genital bölgemdeki ağrılar kayboldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar