Gerçek dogum sancisi nasil anlasilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla hfsa tarafından oluşturulan Gerçek dogum sancisi nasil anlasilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 440 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçek dogum sancisi nasil anlasilir
Konbuyu başlatan Damla hfsa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba erken dogum riskim var her agridan korkuyorum suan adet sancisi gibi bir agri basladi hareket edince artmaya basladi dayanabiliyorum suan daha artar mi 30 haftalik suan karnimda biraz geriliyo panik mi yapiyorum

Fatoşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba erken dogum riskim var her agridan korkuyorum suan adet sancisi gibi bir agri basladi hareket edince artmaya basladi dayanabiliyorum suan daha artar mi 30 haftalik suan karnimda biraz geriliyo panik mi yapiyorum
Canım çok geçmiş olsun sancıların eğer 10 15 dkda birse doğum sancısıdir ama bende oğlumda erken doğum yapmıştım ve sancı gibi değildi karnimda kasılmalar la doğumum baslamisti tabi çok artınca ve sancida başlayınca hemen doktorumu aradım ve hemen gel dedi ve ben erken doğum yaptım

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun sancıların eğer 10 15 dkda birse doğum sancısıdir ama bende oğlumda erken doğum yapmıştım ve sancı gibi değildi karnimda kasılmalar la doğumum baslamisti tabi çok artınca ve sancida başlayınca hemen doktorumu aradım ve hemen gel dedi ve ben erken doğum yaptım
Benim 26. Hafta ntsde sanci cikti ben hissetmiyordum igneyle durdurdular simdide korkuyorum

...

Moderator
Mod
rank
Belki panik yapıyorsun canım.Yalancı kasılmalarda olabilir.sağlıkla vaktinde doğar inşaAllah kuzum🤗

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Doğumun başlarsa nişanin gelir canım çok panik yapıyorsun bence stres yapma çocuk gelmek isterse zaten sen bile engel olamazsın🤗 sağlıkla kucağına al canım 🦋

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar