Sorum var Geri cekme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EbruSamir❤ tarafından oluşturulan Geri cekme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geri cekme
Konbuyu başlatan EbruSamir❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Iyi geceler annenler bebegim emmek istiyor ama kendini geri cekiyor agliyor doltor burnu tikalidir temizle dedi temizliyorum arada yapiyor sinirleniyor agliyor. Masajda yapiyorum anlamadim inanin ne yapmam lazim yaaa 😔😔😔😔

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Iyi geceler annenler bebegim emmek istiyor ama kendini geri cekiyor agliyor doltor burnu tikalidir temizle dedi temizliyorum arada yapiyor sinirleniyor agliyor. Masajda yapiyorum anlamadim inanin ne yapmam lazim yaaa 😔😔😔😔
Gazı vardır csnim gazini da çıkart

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gazini surekli cikariylrum masAllah oda cikaeiyor. Youtubdan baktm da gögusunuzden süt fazla olabilir diyor ben bazen skinca fiskiryor nabicam ki
Öyle durumda ben sagiyordum canım 1 2 dakika sağ öyle ver miniğe

Slhhdr

Kayıtlı Üye
rank
Aynı benimde oğlum öyle yapıyor ben başta sütü sağdım böyle beş dakika falan sonra emzirdigimde alıyor çok şükür ama yine yapıyor arada

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
gazli bebekler oyle
yapar canim gaz damlasi kulanyormusun?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar