Sorum var Gidiyorum diye post açmıştım çoğu kişi burdaki insanlardan dolaşımı diye sordu hayır kimse ile alakası yok benim özel sorunum vardı ama hal etdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Gidiyorum diye post açmıştım çoğu kişi burdaki insanlardan dolaşımı diye sordu hayır kimse ile alakası yok benim özel sorunum vardı ama hal etdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,174 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gidiyorum diye post açmıştım çoğu kişi burdaki insanlardan dolaşımı diye sordu hayır kimse ile alakası yok benim özel sorunum vardı ama hal etdim
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biraz uzaklaşmak istedim o kdr ben öyle bir kaç kişi ile anlaşamıyorum diye aram kötü diye burayı bırakmam umrumda olmaz postu görüp hemen yazanlara selam olsun benim ne çok sevenim varmış canimsiniz🥰❤️🥰❤️🤩🤪
Kalmana sevindim tatlım iyi ki seni dinleyip uygulamadan silmemişim 🤭🤭tekrardan hoşgeldin kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Biraz uzaklaşmak istedim o kdr ben öyle bir kaç kişi ile anlaşamıyorum diye aram kötü diye burayı bırakmam umrumda olmaz postu görüp hemen yazanlara selam olsun benim ne çok sevenim varmış canimsiniz🥰❤️🥰❤️🤩🤪
İyi yaptın kuzum arada kafa dinlemek gerekiyor en iyisini yaptın sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor bebiş nasıl

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Abdullah bey nasıl annesi yoruyor mu seni
Ah ah çok kucak istiyor benle uyumak istiyor uyanıkken hep kucakta gezmek. İstiyor ilk oğlum böyle değildi ama şükür iyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi yaptın kuzum arada kafa dinlemek gerekiyor en iyisini yaptın sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor bebiş nasıl
Şükür iyiz cnm sen nasilsin🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar