Girip gibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Girip gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 224 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Girip gibi
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gunaydin kizlar Oğlum 6 aylik 2 gündür burnu tıkalı hafif öksürük hapşırması var ateşi de var evde ne yapabilirim ıhlamur verilir mi biraz ateşi de var di şuan için doktora götürmek istemiyorum
Sürwkli burnunu aç kuzum öksürük burun tıkanıklığı yüzünden de olur. Ateşi için 4 ila 6 saat aralıkla ilaç ver canım ve sık sık emzir ki boğazı kuru kalırsa yine öksürür sürekli nemli dursun boğazı

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Sürwkli burnunu aç kuzum öksürük burun tıkanıklığı yüzünden de olur. Ateşi için 4 ila 6 saat aralıkla ilaç ver canım ve sık sık emzir ki boğazı kuru kalırsa yine öksürür sürekli nemli dursun boğazı
Malasef emiyor canim kaç saatte bir burnunu açıyım şuan ateş düşürücü vermedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Malasef emiyor canim kaç saatte bir burnunu açıyım şuan ateş düşürücü vermedim
Kaç saat deme canım sürekli kontrole et her tıkandğınds aç burnunu yani mac 1 saat olsun. Ateşi varsa ateş düşürücü ver kuzum. Kız emmesi iyi işte

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun canım devamli burnunu ac hava makinen varsa soguk buhar ve fizyolijik serumdan koyup verebilirsin az cok rahatlatir gene takipte ol ilerlemeden doktora götur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar