Girip ┼ču girip ­čśş­čśş­čĄž­čśĚ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi taraf─▒ndan olu┼čturulan Girip ┼ču girip ­čśş­čśş­čĄž­čśĚ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 167 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 6 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Girip ┼ču girip ­čśş­čśş­čĄž­čśĚ
Konbuyu ba┼člatan 2 prenses1prens annesi
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

2 prenses1prens annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 Temmuz 2021
Han─▒mlar biliyorsunuz iki tane k─▒z─▒m var onlar ile birlikte ├žok k├Ât├╝ grip olduk ilk k├╝├ž├╝k k─▒z─▒m iki g├╝nd├╝r ate┼či d├╝┼čmedi bo─čaz─▒ a─čr─▒yor ├Âks├╝r├╝k falan derken acile g├Ât├╝rd├╝m bende de bo─čaz a─čr─▒s─▒ ba┼č a─čr─▒s─▒ falan var ayakta duram─▒yorum b├╝y├╝k k─▒z─▒m da da ate┼č ve bo─čaz a─čr─▒s─▒ ├Âks├╝r├╝k var ne yapsam bilemedim bakacak annem diye bir kad─▒n var onunda kocas─▒ izin vermiyor ├žok k├Ât├╝ durumda yim annem ile de daha ├Ânce ilgili daha ├Ânce de mesaj att─▒m buraya g├Âre leriniz olmu┼čtur Allah─▒m kimseyi yanl─▒z b─▒rakmas─▒n dotsunu d├╝┼čman─▒n─▒ kendine guldurtmesin insan anna olsa ├ž─▒kar arar en az─▒ndan bunda aramak da yok hafta sonu hastanede yatt─▒m bi gece o zaman bile yan─▒ma gelmedi aray─▒p do─čru d├╝zg├╝n sormad─▒ bile ­čśş­čśşneyse k─▒zlar ba┼č─▒n─▒z i a─črtim ya kusura bakmay─▒n ama ger├žekten hem hastay─▒m hem k─▒zlar─▒m hastalar ├╝stelik 29+5gunluk hamileyim erken do─čum riskim ├žok y├╝ksek iyice ├╝z├╝l├╝yom bana mesaj att─▒n da moralim bari d├╝zelsin eltimi desen onu hep arad─▒─č─▒mda ya me┼čgulim der ya i┼č g├Ârece─čim der mesaj atsam iki saat sonra d├Âner Kendi arad─▒─č─▒nda ben onun b├╝t├╝n derdini dinliyorum ama art─▒k onunda ben telefonlar─▒na bakm─▒yorum k─▒zlar ger├žekten ├žok afedersiniz baya uzun du ­čśö­čśö­čśş­čśş

Mircan11

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
17 Kas─▒m 2021
Han─▒mlar biliyorsunuz iki tane k─▒z─▒m var onlar ile birlikte ├žok k├Ât├╝ grip olduk ilk k├╝├ž├╝k k─▒z─▒m iki g├╝nd├╝r ate┼či d├╝┼čmedi bo─čaz─▒ a─čr─▒yor ├Âks├╝r├╝k falan derken acile g├Ât├╝rd├╝m bende de bo─čaz a─čr─▒s─▒ ba┼č a─čr─▒s─▒ falan var ayakta duram─▒yorum b├╝y├╝k k─▒z─▒m da da ate┼č ve bo─čaz a─čr─▒s─▒ ├Âks├╝r├╝k var ne yapsam bilemedim bakacak annem diye bir kad─▒n var onunda kocas─▒ izin vermiyor ├žok k├Ât├╝ durumda yim annem ile de daha ├Ânce ilgili daha ├Ânce de mesaj att─▒m buraya g├Âre leriniz olmu┼čtur Allah─▒m kimseyi yanl─▒z b─▒rakmas─▒n dotsunu d├╝┼čman─▒n─▒ kendine guldurtmesin insan anna olsa ├ž─▒kar arar en az─▒ndan bunda aramak da yok hafta sonu hastanede yatt─▒m bi gece o zaman bile yan─▒ma gelmedi aray─▒p do─čru d├╝zg├╝n sormad─▒ bile ­čśş­čśşneyse k─▒zlar ba┼č─▒n─▒z i a─črtim ya kusura bakmay─▒n ama ger├žekten hem hastay─▒m hem k─▒zlar─▒m hastalar ├╝stelik 29+5gunluk hamileyim erken do─čum riskim ├žok y├╝ksek iyice ├╝z├╝l├╝yom bana mesaj att─▒n da moralim bari d├╝zelsin eltimi desen onu hep arad─▒─č─▒mda ya me┼čgulim der ya i┼č g├Ârece─čim der mesaj atsam iki saat sonra d├Âner Kendi arad─▒─č─▒nda ben onun b├╝t├╝n derdini dinliyorum ama art─▒k onunda ben telefonlar─▒na bakm─▒yorum k─▒zlar ger├žekten ├žok afedersiniz baya uzun du ­čśö­čśö­čśş­čśş
Allah acil ┼čifalar versin Allah b├╝y├╝kt├╝r elbet bunlarda ge├žer sab─▒r

Helin in annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Aral─▒k 2021
Kimse den kimseye fayda yok kendini d├╝┼č├╝n kimseyede oldu─čunda fazla de─čer verme ├žok ge├žmi┼č olsun acil ┼čifalar diliyorum

2 prenses1prens annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 Temmuz 2021
Kaynana ve yahut g├Âr├╝mce yokmu size yard─▒mc─▒ olacak biri
Varda onlar k├Âyde oturuyorlar kaynanam in ba┼č─▒nda zihinsel engelli bir kay─▒nbiraderim var g├Âr├╝mcem de kaynansi ile oturuyorlar y├╝zden fazla b├╝y├╝k ba┼č hayvanlar i var onlar ile u─čra┼č─▒yor

T├╝m sayfalar y├╝klendi.