Sorum var Göbek deliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianniş_ tarafından oluşturulan Göbek deliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 471 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek deliği
Konbuyu başlatan Yenianniş_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra&duruuu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gene ben ve sorularım hakkınızı helal edin, oğlumun göbek kordonu 2 3 gün önce düştü şimdi altını temizlerken göbeğinden çok hafif hafif kan geldiğini gördüm normal mi
Göbek deliği daha tam kapanmamis kuzum Göbek kordonu düştükten sonra sızıntı şeklinde kanamalar oluyor kuzum çoğunlukla kendiliğinden geçiyor ama bazen bu kanamalar daha inatçı oluyir ve doktora gidilmesi gerekir benim oğlumun da öyle idi gitmiştim doktor kibrit çöpü gibi bir çubuk deliğin içine bir kaç kez oynattı siyah leke oldu zaten iki üç güne geçti yakıyorlatmis yani

Yenianniş_

Kayıtlı Üye
rank
Göbek deliği daha tam kapanmamis kuzum Göbek kordonu düştükten sonra sızıntı şeklinde kanamalar oluyor kuzum çoğunlukla kendiliğinden geçiyor ama bazen bu kanamalar daha inatçı oluyir ve doktora gidilmesi gerekir benim oğlumun da öyle idi gitmiştim doktor kibrit çöpü gibi bir çubuk deliğin içine bir kaç kez oynattı siyah leke oldu zaten iki üç güne geçti yakıyorlatmis yani
Yani normal dimi biraz içim rahatladı ya Allah razı olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar