Sorum var Göbek deliğinin etrafında ağrı olması gebelik belirtisi olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurhan12345 tarafından oluşturulan Göbek deliğinin etrafında ağrı olması gebelik belirtisi olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 324 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek deliğinin etrafında ağrı olması gebelik belirtisi olabilir mi
Konbuyu başlatan Nurhan12345
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Nurhan12345

Kayıtlı Üye
rank
Göbek deliğimin etrafında bi ağrı oluyo ara ara adetime daha 6 gün var bundan önce bi düşük yaptık ondada bu şekilde ağrım olmuştu şuanda da var umutlanmak istemiyorum ama erken belirtilerden biri olabilir mi yaşayan oldu mu bu belirtiyi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Göbek deliğimin etrafında bi ağrı oluyo ara ara adetime daha 6 gün var bundan önce bi düşük yaptık ondada bu şekilde ağrım olmuştu şuanda da var umutlanmak istemiyorum ama erken belirtilerden biri olabilir mi yaşayan oldu mu bu belirtiyi
Kesin sonuç için adet gecikmeni beklemen lazım kuzum.ya rabbim gönlüne göre versin inşallah

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bence yok alakası adet tarihini bekle canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar