Göbek inmesi

• Konbuyu başlatan Bbb
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bbb tarafından oluşturulan Göbek inmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 398 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek inmesi
Konbuyu başlatan Bbb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
B

Bbb

Guest
Ultrason a göre 35 haftalığım ama adet tarihime göre 32+2 yim. Doktor 8 Ekim gibi doğum yaparsın dedi. Ama 1 ay sonra ya kontrole gel dedi. Arada sırada sancılarım oluyor ama duşa girip yatınca yavaş yavaş ağrılarım diniyor. Her gören karnın inmemiş diyor. Karnım nasıl inecek? Karnım nereye kadar inecek? İnince nasıl olacak? Ben indiğini nasıl anlayacağım kafamda deli sorular. Biri bana göbeğimin düşmesini nasıl anlarım tarif edebilir mi?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason a göre 35 haftalığım ama adet tarihime göre 32+2 yim. Doktor 8 Ekim gibi doğum yaparsın dedi. Ama 1 ay sonra ya kontrole gel dedi. Arada sırada sancılarım oluyor ama duşa girip yatınca yavaş yavaş ağrılarım diniyor. Her gören karnın inmemiş diyor. Karnım nasıl inecek? Karnım nereye kadar inecek? İnince nasıl olacak? Ben indiğini nasıl anlayacağım kafamda deli sorular. Biri bana göbeğimin düşmesini nasıl anlarım tarif edebilir mi?
Cnm dinlenince geçince yalancı sancılardır o göbeğin düşmesi diye bahsettikleri doğum yaklaştıkça bebek aşagı inip dogum kanalına iniyor bacak arana doğru Allah bi nefeste kurtarsın

B

Bbb

Guest
Cnm dinlenince geçince yalancı sancılardır o göbeğin düşmesi diye bahsettikleri doğum yaklaştıkça bebek aşagı inip dogum kanalına iniyor bacak arana doğru Allah bi nefeste kurtarsın

Geçen hafta kontrole gittiğimde doğum pozisyonunda bebeğin kafası aşağıda demişti doktor. Bu kanala girmek oluyor değil mi?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle RABBIM bir avazda kurtulmayı nasip etsin insallah sağlıkla al kucagina karnin aşağı inme mevzusu şöyle 1 elin 4 parmağını kaburganin bitimi midene yani koy o koydugun 4 parmak midene rahatça sigyosa karnin aşağı inmiş dmektir zaten aynada baktığında da bacaklarina rahmine doğru karnin iyice inmiş olur ve mide de rahat edeceği için rahat nefes verip alırsın

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım karnının indiğini göğsünün altından anlarsın mide kısmında orada bi boşluk oluşuyor 3 4 cm kadar ve daha çok küçük bebeğin doğum başladığı zaman bile inebilir yani karnın haftalar önce inecek diye bir kural yok. Yalancı sancılar onlar ilerleyen haftalarda daha şiddetli olarak devam eder doğuma hazırlıyor onlar seni ama erken doğum anlamına gelmiyor merak etme sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar