Göbek kordonu 2 kez dolanmış..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Göbek kordonu 2 kez dolanmış.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 421 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek kordonu 2 kez dolanmış..
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mələk

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+5 teyiz dün kontrolde bebeğimin göbek kordonu 2 kez dolabmış dedi Dr.. Korkulacak bir durum yok dedi ama ben yine de tedirgin oldum, hareketleride azaldı kuzumun.. Başına gelen varmı?

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+5 teyiz dün kontrolde bebeğimin göbek kordonu 2 kez dolabmış dedi Dr.. Korkulacak bir durum yok dedi ama ben yine de tedirgin oldum, hareketleride azaldı kuzumun.. Başına gelen varmı?
Benim ilk oglumdaki hamileliğimde herşey normalden son haftada 39. Haftada kordon dolandı 4 cm açılma olmama rağmen o haftalarda normal doğum yapamadım sezeryan oldum bende hareketi azaldı diye korkup gitmiştim o zaman öğrenmiştim dolanabiliyorlar canını sıkma bişey olmaz inşallah 🤲🏻

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Yaramaz doğru durmamış içerde korkma içinde ki su ile genişler o için rahat değil ise başka doktora git ama yine de bir şey yapamazlar

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk oglumdaki hamileliğimde herşey normalden son haftada 39. Haftada kordon dolandı 4 cm açılma olmama rağmen o haftalarda normal doğum yapamadım sezeryan oldum bende hareketi azaldı diye korkup gitmiştim o zaman öğrenmiştim dolanabiliyorlar canını sıkma bişey olmaz inşallah 🤲🏻
Bende sezeryan olucak zaten erken doğum bekliyor Doktorum şu an rahim ağzı tam açık, ama serklajlıyım dikişim zamanımı uzatıyor.. Suyu normal olduğu için tehlikeli bi durum yok dedi doktorum yinede annelik içgüdüsü işte insan korkuyor canım.. Bilgilendirdiğin içinde çok teşekkürler🙏😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaramaz doğru durmamış içerde korkma içinde ki su ile genişler o için rahat değil ise başka doktora git ama yine de bir şey yapamazlar
Evet haylaz oğluşum benim ömrümden ömür alıyor resmen her gün acaba bu gün ne adrenalin yaşıyacağız diye düşünmeden duramıyorum😀dr bi hafta sonra yeniden kontrol ediceğiz dedi tehlikeli bi durum olursa sezeryana alıcaz dedi bakalım inşALLAH bişey olmaz daha çok erken biraz daha zamana ihtiyacımız var🙏😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar