Sorum var Göğüs ağrısı mide yanmasi

• Konbuyu başlatan Özlemeymen kerem
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemeymen kerem tarafından oluşturulan Göğüs ağrısı mide yanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 285 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ağrısı mide yanmasi
Konbuyu başlatan Özlemeymen kerem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Ö

Özlemeymen kerem

Guest
Benim meme ucum ve içi sanki yanıyor midemde yanıyor sırtıma da vuruyor bu haftalarda normalmi bıktım vala 32 .hafta benim gibi olan varmı gaviscon içiyorum bir kaç dakika rahatlatıyor sizin nasıl geçiyor arkadaslar

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Benim meme ucum ve içi sanki yanıyor midemde yanıyor sırtıma da vuruyor bu haftalarda normalmi bıktım vala 32 .hafta benim gibi olan varmı gaviscon içiyorum bir kaç dakika rahatlatıyor sizin nasıl geçiyor arkadaslar
Mide yanması gebelikde cok sık görülen bir şey canım bende 25,6günlük bende miden yanması falan cok soğuk süt iyi geliyor diyolar burda faydasını görün cok oldu salatalıkda iyi

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Mide yanması normal cnm qra sira bendede oluyur,maden suyu falan ic günlük iyi geliyor, meme konusunda da süt oluyor süt insallahh🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar