Göğüs koruyucu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Göğüs koruyucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 906 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Göğüs koruyucu
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç almadım canım ama oğlumda çok sıkıntı çektim bu yüzden sarılık oldu çocuk 3 gün hastanede yattı göğsümden kan gelmesi acısı bir yana çok zordu benim için aynı şeyleri yaşamak istemiyorum kullananlar memnun muş ama emin olamadım bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deneyeceğim canım tekrar aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum çünkü 🙏😊
Dene olsun önceden göğsü nemlendirelimde deneyelim belki bunda bişey olmaz az olur ya da sarılık olmaması için mama şart ver olsun avent biberon almıştım oğlumda meme reddi yaşamadı

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göğüs koruyucu kullananlar var mı rahat mı almak istiyorum ama nasıl kullanılır bilmiyorum çocuk rahatça kavrayabilir mi göğsü
Benim de ucu yok canim kizimdayken almistim ama hic sevmedim yapismiyor cikip duruyor bunda almicam emdikçe çıkıyor biraz nasilsa ucu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ucu yok canim kizimdayken almistim ama hic sevmedim yapismiyor cikip duruyor bunda almicam emdikçe çıkıyor biraz nasilsa ucu
Göğsü nasıl korudun peki canım benim çok kötü yara olmuştu krem aldım lansinoh o hazır

Dene olsun önceden göğsü nemlendirelimde deneyelim belki bunda bişey olmaz az olur ya da sarılık olmaması için mama şart ver olsun avent biberon almıştım oğlumda meme reddi yaşamadı
Bende oğlumda en son mama vermiştim inşallah sorunsuz bir şekilde emzirmeye başarabilirim

İnstagramda emzirenanne diye bir sayfa var biraz göz gezdirsene kuzu o zaman göğüs ucu almayacaksın😂😂
Dur bakayım merak ettim çok çelişkili tarif ettin 😅😅😅

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sorma ben ne cektim o gogus ucu yarılmasindan canim cocuk resmen kan emiyordu tum apartman duyuyordu bagirdigimi yerleri nasıl tekmeliyordum zaten bir kere yarildimi gecmis olsun bidaha tövbe kapanmiyor o yarik her emmede kaniyor iyice yariliyor öfff anlatrken bile yasadim resmen😖😖😖 oyuzden smdi cok tedbirliyim o lansinoh kremi benim gittigim doktor 8. Aydan itibaren gogus uclarina surun diyor canim 8. Ayda baslayacam sürmeye canım
Göğsü nasıl korudun peki canım benim çok kötü yara olmuştu krem aldım lansinoh o hazır

Bende oğlumda en son mama vermiştim inşallah sorunsuz bir şekilde emzirmeye başarabilirim

Dur bakayım merak ettim çok çelişkili tarif ettin 😅😅😅

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sorma ben ne cektim o gogus ucu yarılmasindan canim cocuk resmen kan emiyordu tum apartman duyuyordu bagirdigimi yerleri nasıl tekmeliyordum zaten bir kere yarildimi gecmis olsun bidaha tövbe kapanmiyor o yarik her emmede kaniyor iyice yariliyor öfff anlatrken bile yasadim resmen😖😖😖 oyuzden smdi cok tedbirliyim o lansinoh kremi benim gittigim doktor 8. Aydan itibaren gogus uclarina surun diyor canim 8. Ayda baslayacam sürmeye canım
Ay bende başlayım bir ay sonra o zaman gerçekten çok zor oluyor bende ağlayarak çok emzirdim göğsümden kan geliyor emzirme odasında garip garip bakarlardı çok ağlardım yetersiz hissederdim 🥺

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ay bende başlayım bir ay sonra o zaman gerçekten çok zor oluyor bende ağlayarak çok emzirdim göğsümden kan geliyor emzirme odasında garip garip bakarlardı çok ağlardım yetersiz hissederdim 🥺
Of of cok kotuydu kuzum ya bunda artik rahatca zevk alarak emzirmek istyorum 8. Aya girer girmez başlayalım sürmeye

Tüm sayfalar yüklendi.