Göğüs şikayeti olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meleğimmmm tarafından oluşturulan Göğüs şikayeti olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 381 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs şikayeti olanlar
Konbuyu başlatan Meleğimmmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meleğimmmm

Meleğimmmm

Kayıtlı Üye
rank
Sutleniyodur büyük ihtimal ondan olabilir dar giymemeye bak bence kuzum
Artık sütyen takmıyorum dışarıda isim varsa takıyorum mecbur yan yatmak zorundayız yandada daha çok baskı oluyo offf şu döneminde sağsalim atlatsak ilk işim sırt üstü yatmak olacak uzun bir süre yan yatmam her halde ☺️♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

37 haftadayım bu gün ağrı oldu bende sızlıyo sanki nedense eltimde sizin gibi
Şükür bitmiş nerdeyse darısı hepimize 🤲🙏

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Artık sütyen takmıyorum dışarıda isim varsa takıyorum mecbur yan yatmak zorundayız yandada daha çok baskı oluyo offf şu döneminde sağsalim atlatsak ilk işim sırt üstü yatmak olacak uzun bir süre yan yatmam her halde ☺️♥️
Valla ciğerim benDe elimden geldiği kadar aynı sol tarafıma yatıyorum ama bı yerden sonra çekecem bel ağrısına razı olup sırt üstü dönüyorum tabi onu geri akşam ben çekiyorum bel ağrısı olarak ki geçecek gececek dogrunca ağrılar geçecek başka şeyler başlayacak kuzum kadından hep birşeyler cekecen 😉😍😂

Meleğimmmm

Kayıtlı Üye
rank
37 haftadayım bu gün ağrı oldu bende sızlıyo sanki nedense eltimde sizin gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl anlamadım iyimi kötü anlamdamı benzettin eltine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar