Göğüs ucu beyazlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğba D. tarafından oluşturulan Göğüs ucu beyazlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 569 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu beyazlaması
Konbuyu başlatan Tuğba D.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Tuğba D.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba göğüs uclarım beyazlaşıyor emziremiyorum çok ağrılı bıçak saplaması gibi bir ağrı var ne yapmam lazım başına böyle bir şey gelen var mı dayanamıyorum artık 😭

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba göğüs uclarım beyazlaşıyor emziremiyorum çok ağrılı bıçak saplaması gibi bir ağrı var ne yapmam lazım başına böyle bir şey gelen var mı dayanamıyorum artık 😭
Canim kendi sütünden sıkıp başına surebilirsin kantaron yağı da iyi geliyo diye duymuştum ama denemedim ben hiç arastir olmadi öyle kullan zeytinyağı da surebilirsin bide ben lansinoh gogus ucu kremi kullanmistim oda iyi gelmişti bitkisel bir krem olduğu için bebeğe zarar verir mi diye düşünme kullanabilirsin

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım lansinoh göğüs ucu kremi kullanabilirsin tamamen bitkisel emzirmeden önce yıkamanada gerek yok

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımm ben kızımda neler çekmiştim ya cok iyi anliyorum seni sorma işkence gibiydi göğüs uçlarim kanıyordu çocuk emdikçe bagiriyordum her emzirdigimde heralde tum apartman duymustur ozaman okadar kötüydü cocuk emerken ben resmen halıları tekmeliyordum . Şimdi ikinciye hamileyim herkes lansinoh gögüs kremini tavsiye ediyor kullananlar da çok memmun onu bi dene istersen inşallah iyi gelir kuzum😣

Tuğba D.

Kayıtlı Üye
rank
Canımm ben kızımda neler çekmiştim ya cok iyi anliyorum seni sorma işkence gibiydi göğüs uçlarim kanıyordu çocuk emdikçe bagiriyordum her emzirdigimde heralde tum apartman duymustur ozaman okadar kötüydü cocuk emerken ben resmen halıları tekmeliyordum . Şimdi ikinciye hamileyim herkes lansinoh gögüs kremini tavsiye ediyor kullananlar da çok memmun onu bi dene istersen inşallah iyi gelir kuzum😣
Rabbim yardımcınız olsun inşallah bende aynı durumdayim bugün Fito krem aldım o biraz sakinlestirdi inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın emzirme problemi de yasamazsiniz inşallah 😏🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım lansinoh göğüs ucu kremi kullanabilirsin tamamen bitkisel emzirmeden önce yıkamanada gerek yok
Teşekkür ederim deneyeceğim 🤲

Göğüs ucu için kremler var. Kullanmıyorsanız kullanın
Kullanıyordum bugün değiştirdim kremi kullanmadığım krem yağ kalmadı artık 😏

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim inşallah canımm 💓🤲
Rabbim yardımcınız olsun inşallah bende aynı durumdayim bugün Fito krem aldım o biraz sakinlestirdi inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın emzirme problemi de yasamazsiniz inşallah 😏🤲

Teşekkür ederim deneyeceğim 🤲

Kullanıyordum bugün değiştirdim kremi kullanmadığım krem yağ kalmadı artık 😏

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım lansinoh krem kullan ben onu kullanıyorum meme uçlarım yara olmuştu ve meme uçlarını nemli bırakma.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar