Göğüs ucu çıkarma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Göğüs ucu çıkarma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Göğüs ucu çıkarma
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar göğüs ucum yok bebeğim ememiyor, mecburen silikon göğüs ucuyla emziriyorum ama çok zor onunla emzirmek, alisicak diye de korkuyorum, göğüs ucu çıkarmak için neler yapabilirim benimle aynı problemi yaşayan annisler yardım edin.
Canım ben hiç yaşamadım ama bebek emdikçe çıkar demişlerdi burda da bir iki kişi bunu yazmıştı önceden

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Cocugum hastanedeyken boyle sorunla emziremeyen anne gelmisti, emzirme hemsiresi memenin ucunu dorde katlar gibi uc yaptirip emzirtmisti. Boyle emzire emzire uc cikacak demisti. İlk 3 gun bebek tutmamisti dorduncu gun tutmustu. Bir de elektrikli süt sagma makinesiyle devamli sagarak da uc cikiyor demisti buradaki arkadaslar.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar göğüs ucum yok bebeğim ememiyor, mecburen silikon göğüs ucuyla emziriyorum ama çok zor onunla emzirmek, alisicak diye de korkuyorum, göğüs ucu çıkarmak için neler yapabilirim benimle aynı problemi yaşayan annisler yardım edin.
Kuzum aventin meme ucu var anne göğüsle es degerde onu kullanabilirsin bir süre bebegin daha küçük kavrayamaya bilir göğsünu zamanla kavrayacaktır

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin emdikçe göğüs ucu çıkar sende nazikçe masaj yap canım

Seydam

Kayıtlı Üye
rank
Benimde yok canım çok zor tutuyor tutananara kadar baya bı Zaman geçiyor ama takma silikon başlık eme eme çıkaracak ucunu emin ol

Merve Doğan

Kayıtlı Üye
rank
Canım iğne şırıngası var ya onu göğsünün ucuna tak onunla ucu şişiyor hemen de çocuğun ağzına ver göğsünü o sırada tutar hatta sonrasında 2 3 gün böyle yap ki emdşkçe çıkar göğsünün ucu aynı problem bende de vardı ben o şekilde atlattım göğüs pompasıyyla da şişirebilirsin istersen o da faydalı olur senşn için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebek emdikçe çıkar Allah'ın izniyle kuzum endişe etme benimde çok küçük tü bebek eme eme çıktı çok şükür

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Bebek emdikçe çıkar Allah'ın izniyle kuzum endişe etme benimde çok küçük tü bebek eme eme çıktı çok şükür
Kuzum ememiyor ki, 36+5 günlük doğdu çenesi kavramiyor, ucu da yok zaten hiç çekemiyor, silikon kullanmak zorunda kaldım şimdi de korkum o ki buna aliscak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde yok canım çok zor tutuyor tutananara kadar baya bı Zaman geçiyor ama takma silikon başlık eme eme çıkaracak ucunu emin ol
Slikon kullanıyorum ama alisicak bu defa buna sonrasında kendi göğsümü istemi ek diye korkuyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Balım elektirikli pompa alıp onunla başta azıcık sağma yaparal göğüs ıcunu çıkarabilir ardından ama çabucak bebeğini emzirebilirsin silikon ucu mecbur kalmadıkça assssla kullanma bunu yaşadığım için söylüyorum memeye geri alıştırmak çok zor olur kızım memeye döndü ama etkili bir şekilde emmiyor ve galiba mastit oluyorum bu dediğim yöntemi ben yapmakta geç kaldığım için bir göğsümü kızım emmiyor dene bence geç olmadan

Tüm sayfalar yüklendi.