Sorum var Göğüs ucu krem önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hivda Çulcuoğlu tarafından oluşturulan Göğüs ucu krem önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu krem önerisi
Konbuyu başlatan Hivda Çulcuoğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaydın kızlar dün eczaneden göğüs için krem alayım dedim biraz pahallı geldi daha uygun ve iyi bir krem nereden ala bilirim öneriniz varmi acaba
Vala kuzum bende doğal yöntem var 🤭🤭 kendi sütünü sağ ve her emzirmden önce ve sonra sür ben böyle geçirdim 1 hafatda geçti yaralar. Birde bapanthol çok iyi tabi emzirmden önce silmen lazım ( şahsi fikrim )

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar dün eczaneden göğüs için krem alayım dedim biraz pahallı geldi daha uygun ve iyi bir krem nereden ala bilirim öneriniz varmi acaba
Zeytinyağı ve kendi anne sütun çok iyi olur. Ben 100 tlye almıştım garmaston diye bir ilaç gerçekten çok işime yaradı. Onu sürmeden önce bebeğimi emzirmekten korkuyordum onu kullanım geçti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hivda Çulcuoğlu

Kayıtlı Üye
rank
Zeytinyağı ve kendi anne sütun çok iyi olur. Ben 100 tlye almıştım garmaston diye bir ilaç gerçekten çok işime yaradı. Onu sürmeden önce bebeğimi emzirmekten korkuyordum onu kullanım geçti
Kendi üretmiş olduğumuz zeytin yağı var hem bildiğim hemde en doğalı az miktarda yanıma ala bilirim çok teşekkür ederim canım 🌷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim kuzum inşallah işe yarar sende de
İnşallah kuzum 🙏💙

Rica ederim kuzum inşallah işe yarar sende de
İnşallah kuzum 🙏💙
Kuzum zeytinyağı da sürebilirsin illaki kreme gerek yok ben almadım misal
Kendi ürettiğimiz zeytin yağımiz var az miktarda yanıma ala bilirim önerin için teşekkür ederim tatlım 💙🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kendi üretmiş olduğumuz zeytin yağı var hem bildiğim hemde en doğalı az miktarda yanıma ala bilirim çok teşekkür ederim canım 🌷

İnşallah kuzum 🙏💙

İnşallah kuzum 🙏💙

Kendi ürettiğimiz zeytin yağımiz var az miktarda yanıma ala bilirim önerin için teşekkür ederim tatlım 💙🙏
Rica ederim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar