Sorum var Göğüs ucu kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minnakkız tarafından oluşturulan Göğüs ucu kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,972 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu kremi
Konbuyu başlatan Minnakkız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ben 30+3 üm başladım kullanmaya, ilkinde çok çektim bunda da çekmek istemiyorum
Evet bende ondan çok korkuyorum ilk gebeliğim şimdiden açılıp pembelesmeye başladı malasef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktoruna danışıp kullanabilirsin
Sormayı unuttum canım🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktoruna danışıp kullanabilirsin
Sormayı unuttum canım🙄

Sürpriz yumurta 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar valla kocakarı ilacı diyebilirsiniz belki ama kocakarı ilanlarında şifa var benimde ilk gebeligimde unuttuğum için çantaya koymamistim acısını çok çektim bunda hastaneye giderken çantaya koymayı unutmadım 1 baş kuru soğan ve bıçak dogumdan çıkar çıkmaz bebegi emzirmeden once göğüslere sürüyorsunuz ne acı ne yara asla hicbirsey olmuyor dogumdan cok gogus ucu yarasından korkuyordum cok sukur hic birsey olmadi biraz kokuyor ama sonrasında rahat etmek için ona katlanacaksiniz artık🙈 soğanı ikiye kesin sürün 5 dk dursun sonra silip emzirin

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar valla kocakarı ilacı diyebilirsiniz belki ama kocakarı ilanlarında şifa var benimde ilk gebeligimde unuttuğum için çantaya koymamistim acısını çok çektim bunda hastaneye giderken çantaya koymayı unutmadım 1 baş kuru soğan ve bıçak dogumdan çıkar çıkmaz bebegi emzirmeden once göğüslere sürüyorsunuz ne acı ne yara asla hicbirsey olmuyor dogumdan cok gogus ucu yarasından korkuyordum cok sukur hic birsey olmadi biraz kokuyor ama sonrasında rahat etmek için ona katlanacaksiniz artık🙈 soğanı ikiye kesin sürün 5 dk dursun sonra silip emzirin
Evet canım bunu bende duymuştum ama doğum öncesinde biseyler yapılabilir mi onu düşünüyorum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende ondan çok korkuyorum ilk gebeliğim şimdiden açılıp pembelesmeye başladı malasef
Mutlaka başla kullan, ilk gebelikte krem sürüldüğünü falan bilmiyordum doktorda birşey dememişti. 2 ay çocuğumu kanlı emzirdim, bildiğin yarıldı hem emzirdim hem ağladım, bunda tecrübeliyim hemen başladım aynı acıyı yaşamak istemiyorum

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yikasak olur mu ayy çok mantıklı ya evet duymuştum ben onu ama uygulamadim bunda yapayım bari

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar