Göğüs ucu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esraaa tarafından oluşturulan Göğüs ucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 745 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu
Konbuyu başlatan Esraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esraaa

Esraaa

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ilk bebeğime hamileyim ve göğüs ucum yoktur nasıl yapmalıyım sizde de aynısı oldumu nasıl çıkardınız

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ilk bebeğime hamileyim ve göğüs ucum yoktur nasıl yapmalıyım sizde de aynısı oldumu nasıl çıkardınız
Sutunu bebegine vermeden once elinle veya pompayla biraz sagim yapman lazim yoksa cok yara oluyor bu tip gogusler.. youtube da bu konuyu anlatan videolar var ve emin ol cok onemli bir konu.. bebegini emzirememeye kadar goturuyor durumu allah gostermesin..

Esraaa

Kayıtlı Üye
rank
Sutunu bebegine vermeden once elinle veya pompayla biraz sagim yapman lazim yoksa cok yara oluyor bu tip gogusler.. youtube da bu konuyu anlatan videolar var ve emin ol cok onemli bir konu.. bebegini emzirememeye kadar goturuyor durumu allah gostermesin..
Tutabilse sorun olmaz ama ucu hiç yok araştırma yaptım çıkması için pompa var netten ondan mı alsam diyorum

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Tutabilse sorun olmaz ama ucu hiç yok araştırma yaptım çıkması için pompa var netten ondan mı alsam diyorum
Her pompaya guvenme.. burda hastane 3 ay boyunca profesyonel pompa kiralamasi yapiyor.. eger orda oyle bir uygulama varsa sakin ihmal etme hemen temin et.. hastanelerin kiraladiklari pompalar gibisi yok.. ben kendi aldiklarimi hic kullanamadim daha cok yara yaptilar cunku..ama evet el ile sagmakla cikicak gibi degilse bir pompaya muhakkak ihtiyacin olucaktir..

Esraaa

Kayıtlı Üye
rank
Her pompaya guvenme.. burda hastane 3 ay boyunca profesyonel pompa kiralamasi yapiyor.. eger orda oyle bir uygulama varsa sakin ihmal etme hemen temin et.. hastanelerin kiraladiklari pompalar gibisi yok.. ben kendi aldiklarimi hic kullanamadim daha cok yara yaptilar cunku..ama evet el ile sagmakla cikicak gibi degilse bir pompaya muhakkak ihtiyacin olucaktir..
Maalesef pompaya ihtiyaç olacak kontrole Dr gittiğimde soylim bı inşallah vardır

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende aynı sıkıntıyı yaşadım.Manuel süt sağma pompalarından da alabilirsin. Ama yavaş yavaş yap ben bebeğim aç kalıyor diye hızlı yaptım göğüsüm parçalandı. Sen dikkat et canım faydasını gördüm ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar