Goguslerde kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilara Atalay tarafından oluşturulan Goguslerde kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Goguslerde kaşıntı
Konbuyu başlatan Dilara Atalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 18 haftalık hamileyim 9 haftamdan itibaren meme uclarim kaşınıyor tatlı tatli etrafıda kaşınıyor yara oldu kurudu resmen ne onerebilirsinis başına gelen varmı böyle bir durumun kantoron yağ sürdum tek fayda etmedi

Toprak Su

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 18 haftalık hamileyim 9 haftamdan itibaren meme uclarim kaşınıyor tatlı tatli etrafıda kaşınıyor yara oldu kurudu resmen ne onerebilirsinis başına gelen varmı böyle bir durumun kantoron yağ sürdum tek fayda etmedi
Canım sadece göğüslerinde mi yoksa vucudundada varmı karaciğer enzimlerine baktır ihmal etme benim değerler cok yüksek vücüdüm kaşımaktan kanıyor artık sürekli nemlendir azda olsa rahatlatıyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşımız doğru demiş önce doktorunuza danışın sonra bitkisel ürünler kullanın enzim yüksekliği gebelik kolestazı benzeri durumlar olabilir geçmiş olsun 💐

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Canım sadece göğüslerinde mi yoksa vucudundada varmı karaciğer enzimlerine baktır ihmal etme benim değerler cok yüksek vücüdüm kaşımaktan kanıyor artık sürekli nemlendir azda olsa rahatlatıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sadece gogusumde oluyor başka biryerimde yok doktoruma danisayim ben en iyisi bakalım inşallah kötü birşey çıkmaz teşekkürler cvp için

Sadece gogusumde oluyor başka biryerimde yok doktoruma danisayim ben en iyisi bakalım inşallah kötü birşey çıkmaz teşekkürler cvp için

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle olmuştu vazelin sürüyordum ama çok fazla uçlarına dokunmamaya çalış canım uyarılması kasılma yapıyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.