Göğüste şeffaf akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazlıgül tarafından oluşturulan Göğüste şeffaf akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 630 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüste şeffaf akıntı
Konbuyu başlatan Nazlıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nazlıgül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar henüz 15 hafta 2 günlüğüm ve göğüsümden sefafi bir sıvı gelmekte bu durumla karşılaşan yada bunun hakkında bilgisi olan varmi😑

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar henüz 15 hafta 2 günlüğüm ve göğüsümden sefafi bir sıvı gelmekte bu durumla karşılaşan yada bunun hakkında bilgisi olan varmi😑
Hamilelikte normal diyolar göğüs damarları acılıyo ama devam ederse Doktoruna danış durumu hormon testi yapar bide oynama göğsünle sıkma uyarılma olursa da olur

Son düzenleme:

Nazlıgül

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte normal diyolar göğüs damarları acılıyo ama devam ederse Doktoruna danış durumu hormon testi yapar bide oynama göğsünle sıkma uyarılma olursa da olur
Teşekkür edrm cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede öyle başlamıştı canım hala da arada bi geliyor normal diyorlar bazen olabilirmiş
Teşekkür edrm cnm

Bendede öyle başlamıştı canım hala da arada bi geliyor normal diyorlar bazen olabilirmiş
Teşekkür edrm cnm
Normal canım süt olmaya başlamış biraz erken başlamış ama sorun teşkil edecek bir durum değil aksine iyi bile
Teşekkür edrm cnm

Teşekkür edrm cnm
Normal canım süt olmaya başlamış biraz erken başlamış ama sorun teşkil edecek bir durum değil aksine iyi bile
Teşekkür edrm cnm
Normal cnm korkma sen sıkma eklediğin için gelmiştir muhtemelen
Teşekkür edrm cnm

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Kolostrum sütü derler ( bebeğin ilk sütü ) çok ama çok faydası var bebeğe ben bazen çok sıkmadan ucuna yayıp masaj yapıyorum çok şükür ilk kızımda göğüslerim hiç yara olmadı . Bundada başladım yine inşAllah olmaz yara falan 😍😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür edrm cnm

Teşekkür edrm cnm

Teşekkür edrm cnm

Teşekkür edrm cnm

Teşekkür edrm cnm

Teşekkür edrm cnm