Göğüsümün ucundan su geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esragokhan1 tarafından oluşturulan Göğüsümün ucundan su geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,160 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Göğüsümün ucundan su geliyor
Konbuyu başlatan Esragokhan1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duygu1990

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 25+1 deyim sağ göğüsümün ucundan şeffaf nokta kadar sıvı geliyor sizde yaşadınız mı ilk gebeliğim olduğu için hiç bilmiyorum cevap verirseniz sevinirim.
Benim ilk gebeligimde olmustu süt hormonal bişey o yuzden siz sıkmayın daha da akmasın ben sagar gibi yapmıştım baya süt gibi gelmişti sonra oglum dogunca sarılık olduk .. Bunda hiç memeyi uyarmıyorum

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Onu hiç ellemeyin bebek doğunca 2 gün kadar şefaf sıvı geliyo onu emiyo ayrıca göğsü sıkmak erken doğumu tetikliyor

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 25+1 deyim sağ göğüsümün ucundan şeffaf nokta kadar sıvı geliyor sizde yaşadınız mı ilk gebeliğim olduğu için hiç bilmiyorum cevap verirseniz sevinirim.
Sütün geliyo canım öyle damla gibi geliyor sütün doluyo ilk emzirirken de süt şeffaf geliyo daha sonra beyaz geliyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay çok yaşa arkadaşım ben soracaktım onu aynı si bendede var 24 haftaligim bende
Sütün geliyo canım öyle damla gibi geliyor sütün doluyo ilk emzirirken de süt şeffaf geliyo daha sonra beyaz geliyo

Ay çok yaşa arkadaşım ben soracaktım onu aynı si bendede var 24 haftaligim bende
Galiba süt hormonlariylami alakalı bir durum
Süt doluyo ve gözeneklerin açılmış oluyo inşaallah sütünüz bereketli olcak benim ilk gebeliğimdede olmuştu çok şaşırmıştım çevremde hiç hamile biri olmadığı için soramamıştım

Galiba süt hormonlariylami alakalı bir durum
Süt doluyo ve gözeneklerin açılmış oluyo inşaallah sütünüz bereketli olcak benim ilk gebeliğimdede olmuştu çok şaşırmıştım çevremde hiç hamile biri olmadığı için soramamıştım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar