Göz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Göz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göz
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb benim gözüm şişiyor ilaç kullanıyorum bir mühlet sonra yine aynı oluyor anlamış değilim sizce neyden kaynaklanıyor dur
Resim yüklemeye çalıştım ama yapamadım
Ellerini bolca yıka enfeksiyon kapmıştır salgın gibi bir şey var ya birkaç kişiden de duydum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunu yeni okudum 🫣
Yok canım kullanmıyorum daha önce böyle birşey yoktu çocuktan sonra ve evlilik ten sonra oldu 🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar mrb benim gözüm şişiyor ilaç kullanıyorum bir mühlet sonra yine aynı oluyor anlamış değilim sizce neyden kaynaklanıyor dur
Resim yüklemeye çalıştım ama yapamadım
Tam olarak neresi şişiypr peki annemin de burnu ile tam gözünün arası şişiyprdu sürekli doktora bir kaç kez gitti en son gitmesinde göz kanalı tıkla dendi onu açtırmak için ameliyat olmak zorunda kalmıştı mesela swn gözüne damlayı damlatınca su dışarı mı çıkıyor yoksa gözünün içinde kayboluyor mu buna dikkat et eğer su dışarı geliyorsa göz kanalı tıkalı olabilir

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Tam olarak neresi şişiypr peki annemin de burnu ile tam gözünün arası şişiyprdu sürekli doktora bir kaç kez gitti en son gitmesinde göz kanalı tıkla dendi onu açtırmak için ameliyat olmak zorunda kalmıştı mesela swn gözüne damlayı damlatınca su dışarı mı çıkıyor yoksa gözünün içinde kayboluyor mu buna dikkat et eğer su dışarı geliyorsa göz kanalı tıkalı olabilir
Göz kapağı min altı şişiyor birde kirpik dibinde şişlik oluyor bazen damla sıktığım da aşırı yanıyor yandığı içinde sulanıyor gözüm geride dışarıya çıkıyor bir defasinda kist demişti doktor geri başka doktor kist yok dedi geçer bu dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Göz kapağı min altı şişiyor birde kirpik dibinde şişlik oluyor bazen damla sıktığım da aşırı yanıyor yandığı içinde sulanıyor gözüm geride dışarıya çıkıyor bir defasinda kist demişti doktor geri başka doktor kist yok dedi geçer bu dedi
Halk dilinde anladığım şey it dirseği diye geçiyor yani bizim orda ögle derler gözünü benek şampuna dalin vadys canım sıcak bir su al yanına dalini dök iyice köpürsün birde pamukla sabah akşam sil öyle faydasını görürsün.

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Halk dilinde anladığım şey it dirseği diye geçiyor yani bizim orda ögle derler gözünü benek şampuna dalin vadys canım sıcak bir su al yanına dalini dök iyice köpürsün birde pamukla sabah akşam sil öyle faydasını görürsün.
TM cnm birde öyle derim it dirsegini bizde de öyledir ama ondan değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şeker veya tansiyon hastalığına baktırman gerekiyor
Bu ay tekrar kan vereceğim bir ara insülin direnci yüksek demişti doktor diyet felan yaptım şimdi tekrar kan vereceğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar