Grip oldum😷🤒🤕🤧

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Grip oldum😷🤒🤕🤧 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 304 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip oldum😷🤒🤕🤧
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümrüş

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 32+4teyiz onceki gun kardesime yardim ettim biraz yarim saat falan hali yikadik sicakta su hosuma gitti benimde dun cok fena grip olmusum simdi doktora gitsem hemen karantinaya aliyolar Turkiye disindayim bu haftalarda antibyotik kullanimi zarar vrririmi bebege komusum doktordu bana ates icin parasetamol kulanabilirsin artik sorun yok dedi ve amoksosilin tablet al dedi acaba sorun olurmu burdeki doktorlar cok kotu davranyolar bir kez gittim piskolojimi bozdular riskli dogum olacak kalbin dayanmaz kaninda virus varmis diye tahlillerim grlene kadar stresten oluyordum cok sukur hic birseyim yokmus oyuzden simdide gitmek istemiyorum

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Doğal antibiyotik yollarını deneyin sarımsak soğan yiyin ayrıca sıcak suya limon bal karıştırıp için çok rahatlatacaktır . Hamilelikte bu durumlar zor çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.