Grip olmusum ­čśö

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Yaskoo61_ taraf─▒ndan olu┼čturulan Grip olmusum ­čśö ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 374 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 12 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Grip olmusum ­čśö
Konbuyu ba┼člatan Yaskoo61_
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Yaskoo61_

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 Temmuz 2021
Bu hava da grip olan var m─▒ ya ­čśö hapsurmaktan ─░cim d─▒s─▒ma c─▒kt─▒ pek─▒ ben s─▒md─▒ ─▒hlamur ─▒ceb─▒l─▒r m─▒y─▒m k─▒zlar ya 6 haftal─▒k ham─▒ley─▒m ­čÖä­čą║

fadimemislina

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Bu hava da grip olan var m─▒ ya ­čśö hapsurmaktan ─░cim d─▒s─▒ma c─▒kt─▒ pek─▒ ben s─▒md─▒ ─▒hlamur ─▒ceb─▒l─▒r m─▒y─▒m k─▒zlar ya 6 haftal─▒k ham─▒ley─▒m ­čÖä­čą║
Ge├žmi┼č olsun can─▒m bu havada daha ├žok hasta olunur ├ž├╝nk├╝ s─▒cak terliyoruz ve s├╝rekli so─čuk su ve i├žecekler t├╝ketiyoruz normal yani

Elmasyilmaz

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Haziran 2021
Bende ayn─▒y─▒m hatta bir haftad─▒r ge├žmedi­čśČ geniz ve burun s├╝rekli t─▒kal─▒ grip salg─▒n─▒ oldu─ču soyleniyor. Ihlamur sakincalimiki deildir ├ž├╝nk├╝ bir haftad─▒r 10bardak icmisimdir

Yaskoo61_

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 Temmuz 2021
Bende ayn─▒y─▒m hatta bir haftad─▒r ge├žmedi­čśČ geniz ve burun s├╝rekli t─▒kal─▒ grip salg─▒n─▒ oldu─ču soyleniyor. Ihlamur sakincalimiki deildir ├ž├╝nk├╝ bir haftad─▒r 10bardak icmisimdir
Doktorunuza dan─▒s─▒n deniyor bilemedim bende ben─▒mde burnum t─▒kal─▒ boyle kas─▒nt─▒ gel─▒yor hapsurmaktan bay─▒lacam valla ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ surekl─▒ terliyorum ustumu deg─▒st─▒r─▒yorum b─▒ran once gecer ─▒nsallah ­čśö dolapta grip ilac─▒ buldum ah ah ded─▒m beb─▒s─▒m sen olmasan hemen yutard─▒m bunu ama senin ─▒c─▒n katlan─▒yorum diye kendi kendime konusuyorum tam sersem oldum ya ­čśů­čĄş

Nur123

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
17 Haziran 2021
Ge├žmi┼č olsun can─▒m bug├╝n benimde burun ak─▒nt─▒ halsizlik var in┼čallah kapmam─▒┼č─▒md─▒r

Dilem1

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
17 May─▒s 2021
Ay ben 40 haftal─▒kken oldum ├Âks├╝rmekten bebegim a┼č┼čag─▒ kadar indi ├Âld├╝m ila├ž falan da yok, her bogaz ka┼č─▒nt─▒s─▒nda s─▒cak s├╝t i├žtim ve yan─▒ ba┼č─▒mda pekmez le gezdim ├žok ┼č├╝k├╝r atlatt─▒m kuzu bademciklerime kadar ┼či┼čti ha bu arada 1 hafta ge├žti kurtuldum ama halen dogurmad─▒m ­čśé­čśé

Merve_berkk

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
23 Mart 2021
Ge├žmi┼č olsun can─▒m bol bol su i├ž, c vitamini t├╝ket, limon kaynat i├ž. Daha ├žok k├╝├ž├╝k bebe─čin bitki ├žaylar─▒ ilk haftalarda pek ├Ânerilmiyor ama bilemedim ­čÖä

Sinem6141

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Temmuz 2021
├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m bol bol yat dinlen bende 5 haftal─▒kken nezle atlatt─▒m doktora gitti─čimde hi├ž bir ila├ž vermedi burun t─▒kan─▒kl─▒─č─▒m i├žin tuz karbonat ─▒l─▒k su kar─▒┼čt─▒r burnuna ├žek bo┼čalt dedi ba┼čka ila├ž veya bitkisel herhangi bi┼čey i├žemezsin demi┼čti.

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
Ah ah bende nezle oldum bol bol dinlen arkada┼č─▒m anca ├Âyle ge├žiyor ─▒hlamur konusunda pek bilgim yok ­čĄĚge├žmi┼č olsun
Bende oyle 33 haftadeyim daha yeni gribi atlatmistim aslinda tekrardan oldum igne aldim 5gun oyle iyilestim cok fenyadi bu sefer ­čÖü­čÖü sicaklarda allah yardimcimiz olsun

T├╝m sayfalar y├╝klendi.